LeaseLink

Wprowadziliśmy kolejne nowe rozwiązanie, by ułatwić pracę naszym klientom. Poprzez platformę LeaseLink z leasingu na narzędzia CNC TBI Tools. Leasing jako formę finansowania w przypadku maszyn maszyn stosujemy już od dawna. Kierując się pozytywnymi doświadczeniami – pod koniec 2021 roku rozpoczęliśmy współpracę z LeaseLink i uruchomiliśmy możliwość tego typu także w przypadku narzędzi TBI Tools.

Narzędzia CNC w Leaselink

Leasing na narzędzia wyróżnia się: minimum formalności oraz brak konieczności wychodzenia z firmy/z domu. Jest obsługiwany przez zewnętrzną firmę i w zależności od preferencji klienta – konto może założyć sobie sam użytkownik lub z pomocą naszego pracownika z działu narzędziowego. 

Formy leasingu do wyboru

Operator leasingowy LeaseLink oferuje 3 warianty finansowania:

  • Leasing operacyjny,
  • Pożyczka leasingowa,
  • Odroczona płatność.

 

Wszystkie z nich dedykowane są zarówno spółkom (cywilnym, z ograniczoną odpowiedzialnością), jak i jednoosobowym działalnościom gospodarczym. Kwoty (500 – 50 000 zł netto) różnią się w zależności od wybranej opcji. Bez względu na wybrany wariant płatności, zaletą każdego z tych rozwiązań jest szybkość procedur i formalności ograniczone do minimum. Procedowanie wniosku odbywa się w całości online, a ostateczną decyzję klient poznaje w ok. 15 min.

sondy pomiarowe Heidenhain

Jak skorzystać z leasingu na narzędzia TBI Tools?

Sposób, w jaki użytkownik dokonuje wyboru produktu, który chce opłacić poprzez Leaselink jest bardzo prosty. Wystarczy skopiować link z naszego sklepu TBI Tools z odpowiednim produktem. W ten sposób można się zaopatrzyć od frezów, wierteł czy wytaczaków, przez różne rodzaje głowic, po „większe” uzbrojenie maszyny, jak np.: