Specjalista ds. zakupów

region:

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Organizacja zakupów w firmie: urządzenia, części zamienne, wyposażenie, remonty, bieżące materiały:
    - przyjęcie towaru na podstawie dokumentów dostawy
    - kompletowanie dostaw zgodnie z zamówieniem
    - przygotowanie towaru do wysyłki
    - sprawdzanie zgodności dokumentów dostawy z dostarczonym towarem
    - przeliczanie towaru
    - sprawdzanie terminów ważności, atestów dostarczonych towarów
    - zabezpieczanie towaru w magazynach
    - dbanie o czystość oraz higienę w magazynie
    - zamówienia towaru
    - organizacja transportu towaru
  • Współpraca z działami firmy i koordynacja przepływu informacji
  • Wpływ na budowanie długofalowych i pozytywnych relacji biznesowych z Klientami firmy
  • Rozpoznawanie indywidualnych potrzeb Klientów
  • Administrowanie zamówieniami w systemie
  • Monitorowanie płatności
  • Analiza i raportowanie na potrzeby Spółki
  • Terminowość i praca według wewnętrznych procedur firmy
  • Dbanie o wizerunek firmy

OCZEKIWANIA:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Orientacja na rezultaty
  • Otwartość wobec zmian i umiejętność szybkiej nauki
  • Biegła obsługa komputera, w szczególności pakietu MS Office Excel
  • Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach, pracy pod presją czasu, samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Doświadczenie z programem Comarch XL mile widziane

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Telefon, laptop

CV proszę wysyłać na praca@tbitech.pl