TECHNOLOG /
INŻYNIER DS. WDRAŻANIA TECHNOLOGII

region: Racibórz

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • wspieranie wiedzą techniczną sprzedawców w zakresie doboru technologii i maszyny pod detal dla klienta,
  • przygotowanie i wdrożenie technologii u klienta,
  • optymalizacja technologii produkcji,
  • symulacja projektu w CAM,
  • nadzór i bieżąca aktualizacja dokumentacji technologicznej,
  • szacowanie kosztów związanych z realizacją danego procesu technologicznego,
  • udział w projektach dotyczących rozwoju działu.

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie techniczne – kierunkowe: automatyka przemysłowa, automatyka, elektryka, mechanika (preferowane wyższe),
  • 4-letnie doświadczenie w pracy z maszynami CNC, w tym doświadczenie w pracy jako technolog,
  • znajomość obsługi komputera w stopniu zaawansowanym, znajomość systemów sterowania Heidenhain, Fanuc, Siemens,
  • biegła znajomość CAD/CAM,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • kreatywne rozwiązywanie problemów,
  • podejście zadaniowe, orientacja na rezultaty,
  • chęć rozwoju,
  • znajomość j. angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do wyjazdów.

OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę w zgranym, przyjaznym zespole,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • rozwój zawodowy – szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na atrakcyjnych warunkach finansowych.

CV proszę wysyłać na praca@tbitech.pl (temat: Technolog-praca)