Grupa TBI

Grupa TBI scala podmioty o różnej funkcjonalności, ale wszystkie działania mają wspólny cel. TBI  to firma technologiczna, która powstała z pasji do branży CNC. 

Gdy rozpoczynaliśmy działalność w 2008 roku, nie sądziliśmy, że już 10 lat później będziemy mieli pewną pozycję na rynku oraz liczne współprace międzynarodowe. Sprzedaż maszyn na przestrzeni lat rozszerzyliśmy o:

  • Sprzedaż narzędzi
  • Specjalizację w remontach wrzecion
  • Szkolenia w ramach naszej Akademii CNC
  • Produkcję
  • Usługową obróbkę różnych tworzyw
  • Działalność zagraniczną w Czechach, na Tajwanie, w Niemczech i rynkach wschodnich
  • Szeroko pojęte działania serwisowe
Stopka wszystko dla CNC

W ramach TBI GROUP działają:

TBI Technology – czyli pierwsza spółka, założona 2008 roku. Początkowo zajmowała się przedstawicielstwem handlowym, obecnie sami wytwarzamy maszyny i sygnujemy je logiem TBI. Działamy na wielu obszarach – wdrażamy technologie, zajmujemy się sprzedażą i dystrybucją maszyn, szkolimy operatorów – CNC jest tym, czym żyjemy tym na co dzień i znamy od podszewki. Przede wszystkim oferujemy szeroki wachlarz maszyn – w zależności od zastosowania: frezarki i tokarki od najmniejszych centr obróbczych po wielkogabarytowe frezarki bramowe. Z naszym wieloletnim doświadczeniem jesteśmy w stanie dobrze dobrać optymalne narzędzia i rozwiązania. Dla sprawnej obsługi zakupowej otworzyliśmy sklepy z narzędziami www.tbitools.pl oraz częściami zamiennymi www.cncpart.pl. Ponadto świadczymy usługi serwisowe maszyn TBI i uruchomiliśmy Akademię CNC – szkolącą przyszłych operatorów i doskonalącą tych pracujących już w zawodzie.

TBI Tools — to profesjonalny dostawca narzędzi do obróbki skrawaniem. Już wcześniej wspomniana marka, działa w ramach TBI Technology, ponieważ to uzupełnienie codziennych działań tej firmy. Zaopatrując klientów w obrabiarki CNC, nie można zapomnieć o narzędziach, które usprawniają pracę i zapewniają prawidłowe działanie maszyn. Narzędzia są sprawdzone „w boju”, przetestowane pod kątem rzeczywistej funkcjonalności. TBI Tools posiada bardzo bogaty wachlarz narzędzi skrawających, pomiarowych oraz oprzyrządowań do frezarek i tokarek.

Domgos – to narzędziownia wyspecjalizowana w obróbce skrawaniem w tym obróbce grafitu. Możemy pochwalić się ponad 40-letnim doświadczeniem w produkcji skomplikowanych komponentów, form, narzędzi, wykrojników, tłoczników oraz oprzyrządowania produkcyjnego. Posiadamy nowoczesny park maszynowy tj., frezarki bramowe, 3 i 5-osiowe centra obróbcze. Nasz zespół to wyszkoleni i wyspecjalizowani technologowie i konstruktorzy. Produkty, które wyszły spod naszych rąk, to m.in. akcesoria meblowe, produkty dla branży energetycznej, detale do motoryzacji, elementy do pieców CO oraz formy do wtryskarek.

Domgos 2 – specjalizuje się w pracach ślusarsko-spawalniczych. Wykonujemy konstrukcje spawane oraz zajmujemy się obróbką stali. Ponadto oferuje usługi spawalnicze i ślusarskie, w tym z zastosowaniem robotów spawalniczych.  Na stali znamy się jak nikt inny — opanowaliśmy wszelkie dostępne metody jej obróbki stali: od ręcznych po wykorzystujące zaawansowane technologie CNC. Zapewniamy precyzję i powtarzalność produkcji.