Poziome centra obróbkowe seria SH

16

Poziome centra obróbkowe seria SH

Przejazdy w osiach X/Y/Z od 630/630/630 mm do 1530/1250/1250 mm.

  • korpus obrabiarki wykonany z żeliwa
  • liniowe prowadnice toczne we wszystkich osiach
  • chłodzone śruby kulowo-toczne
  • stabilizacja temperaturowa wrzeciona
  • szybki dwuramienny zmieniacz narzędzia
  • pełna osłona przestrzeni roboczej
  • łatwość dostępu do przestrzeni roboczej i załadowczej
  • możliwość konfiguracji maszyny bez wymiennika palet ze stołem obrotowym

Wybierz model:

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Obróbka dużych i skomplikowanych modeli przestrzennych wymaga odpowiedniego sprzętu. Poziome centra obróbkowe serii SH to frezarki idealnie sprawdzające się w tej roli. Zobacz, jakie modele frezarek poziomych są dostępne w tej kategorii i wybierz poziome centrum obróbkowe najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Poziome centrum obróbcze – wiele funkcjonalności w standardzie

W TBI dbamy o naszych klientów, dlatego centra obróbkowe TBI zawsze mają bogate wyposażenie w standardzie. Dzięki temu możesz wykorzystać wiele funkcjonalności oferowanych przez innych producentów dopiero po dopłacie, co znacząco podnosi atrakcyjność naszej oferty.

Wszystkie poziome centra obróbcze TBI są wyposażone w wymiennik palet, stabilizację temperaturową wrzeciona, chłodzone śruby kulowo-toczne oraz szybki dwuramienny zmieniacz na narzędzia. Dzięki zastosowaniu osłony przestrzeni roboczej, korzystanie z frezarki jest bezpieczne, a łatwy dostęp do przestrzeni roboczej i załadowczej ułatwia obsługę urządzenia.

Na komfort obsługi ma wpływ również zastosowanie dolnego systemu spłukiwania wiórów, zintegrowanego transportera wiórów i kółka ręcznego. Wszystkie te funkcjonalności są dostępne w podstawowym wyposażeniu maszyny, co jest najlepszym dowodem na to, że frezarki poziome TBI dbają o użytkowników maszyn pod każdym względem.

Poziome centrum obróbkowe – wiele różnych modeli

W TBI dostępne są różne modele poziomych centrów obróbkowych. Różnią się od siebie m.in. zakresem pracy, w tym długością przesuwu stołu w każdej z 2 osi oraz wrzeciennika, wielkością stołu i jego obciążeniem. Ważne różnice dotyczą również parametrów wrzeciona czyli rodzaju jego napędu, mocy, liczby obrotów czy stożka, a także magazynu narzędzi. Te ostatnie dotyczą nie tylko jego wielkości czyli liczby narzędzi, które się w nim mieszczą, ale również sposobu ich wymiany. W dostępnych modelach stosowany jest system wymiany łańcuchowy lub dwuramienny automatyczny.

Wybierając poziome centrum obróbkowe dla siebie warto zwrócić szczególną uwagę na wymienione wyżej parametry i dopasować je do materiałów, które mają być obrabiane. Oferta jest tak szeroka, że z pewnością każdy znajdzie model idealnie dopasowany do rodzaju obróbki, którą planuje wykonywać. Niezależnie jednak od wyboru modelu może mieć pewność, że będzie to centrum obróbkowe najwyższej jakości, zaprojektowane z myślą o komforcie i szerokich możliwościach zastosowania. Przejrzyj dostępne modele, a następnie wybierz ten, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb.

Potrzebujesz pomocy doradcy?

Zadzwoń do nas od poniedziałku do piątku między 8.00 a 16.00 a udzielimy Ci wyczerpującej porady telefonicznej. Poza godzinami pracy naszych doradców proponujemy wysłać nam maila lub kontakt przez formularz kontaktowy.