Serwis CNC

Serwis producencki gwarantuje dostęp do części zamiennych, zawsze aktualną wersję sterowania oraz pełną dokumentację techniczną maszyny. Rozwijamy usługę zdalnego serwisu maszyn TBI Connect, która daje  możliwość tele-serwisu w czasie rzeczywistym. Maszyny objęte gwarancją w większości modeli są podpięte pod stały monitoring z pełną archiwizacją danych. Klient natomiast otrzymuje cyklicznie, prewencyjne raporty z historią występujących błędów.

Wszystkie zgłoszenia z formularza serwisowego trafiają automatycznie do systemu obsługi zgłoszeń, a serwisanci pracują w aplikacji mobilnej z pełnym dostępem do historii napraw maszyny. Raporty serwisowe w formie elektronicznej wysyłamy automatycznie do klienta, a poprzez portal klienta B2B można sprawdzić historię napraw i rozliczeń.

W TBI dbamy o klientów także po sfinalizowaniu zakupu – sprawdź jaką pomoc możesz otrzymać w Centrum Serwisowym TBI:

Działamy na terenie całej Polski.

Reagujemy na zgłoszenie serwisowe w ciągu 24h.

Prowadzimy pełną dokumentację serwisową – każda maszyna posiada „historię napraw” w naszej bazie danych.

Przy każdym serwisie wystawiamy „Raport serwisowy” – to potwierdzenie wykonania usługi ze szczegółowo opisanymi czynnościami, które wykonaliśmy.

Dajemy 6 miesięcy gwarancji na działania serwisowe.

Zakres usług
serwisowych

Serwis CNC

Kompleksowo serwisujemy maszyny CNC.

Przegląd konserwacyjny

Program standardowego przeglądu maszyn CNC.

Serwis wrzecion

Naprawiamy, regenerujemy i wyważamy wrzeciona obrabiarek CNC.

Diagnostyka maszyn

Sprawdzamy dokładność maszyn nowych, po remontach i w eksploatacji.

Zdalny serwis TBI Connect

Pomożemy także na odległość.

Asysta przy rozładunku

Pomagamy przy rozładunku maszyny u klienta.
asysta przy rozładunku

W TBI Technology każdego dnia staramy się dbać o zadowolenie naszych Klientów. Oferujemy niezawodne rozwiązania, dzięki którym efektywność Twojej firmy może znacznie wzrosnąć. Połączenie wiedzy, doświadczenia i technologii pozwoliło nam przygotować narzędzia, za pomocą których możliwe jest zoptymalizowanie procesu produkcji wszelakich produktów. Nasza rola nie kończy się jednak zaraz po finalizacji zakupu. Proponujemy również rozbudowane usługi serwisowe CNC.

Centrum Serwisowe TBI Technology – profesjonalna pomoc serwisowa na terenie całego kraju

W TBI Technology dysponujemy wykwalifikowaną i profesjonalną kadrą serwisantów. Nasi elektromechanicy i automatycy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie budowania i serwisowania maszyn oraz urządzeń. Ich wiedza i praktyka przekłada się na gwarancję idealnie wykonanej usługi. Jeśli w Twojej firmie dojdzie do awarii sprzętu, nie musisz martwić się przestojem produkcji, ponieważ na zgłoszone usterki reagujemy zaledwie w ciągu 24h – działamy na terenie całego kraju.

Na wykonane przez nas naprawy udzielamy 6-miesięcznej gwarancji. Po przeprowadzeniu każdej usługi serwisowej, wystawiamy natomiast „Raport serwisowy”. To dokument, w którym zawierają się wszystkie przeprowadzone czynności względem danego sprzętu. Raport jest potwierdzeniem tego, że naprawa została wykonana prawidłowo. Co więcej, każda z maszyn zaopatrzona jest w „historię napraw”. Pełna dokumentacja serwisowa zapisana jest w naszej bazie danych. Zyskujesz dzięki temu możliwość wglądu w stan wyposażenia Twojej firmy.

Szeroki zakres usług serwisowych TBI Technology

Zakres usług serwisowych TBI Technology jest bardzo obszerny. Dzięki temu Ty i Twoja firma możecie liczyć na kompleksową opiekę techniczną i technologiczną. Proponujemy m.in. diagnostykę maszyn: nowych, po remoncie oraz tych, które są w użyciu; przeglądy konserwacyjne; usługi zdalnego serwisu; serwis wrzecion oraz zaawansowany serwis CNC.

Jeśli chodzi o usługi z zakresu serwisu CNC, oferujemy m.in. uruchomienie i relokację obrabiarek CNC. Przeprowadzamy również serwis w ramach gwarancji oraz po jej zakończeniu. Dokonujemy także wymiany części mechanicznych czy układów elektrycznych podczas remontów i modernizacji obrabiarek. Nasi specjaliści wykonują dokładne przeglądy diagnostyczne i konserwacyjne za pomocą testów Ballbar i pomiarów interferometrem. Całość dopełniają remonty wrzecion oraz ich diagnostyka, a także szkolenia operatorów CNC.

Dlaczego warto postawić na usługi serwisowe TBI Technology?

Jeśli chcesz zadbać o najwyższy poziom sprawności maszyn w Twojej firmie, postaw na usługi serwisowe TBI Technology. Proponowane remonty, modernizacje i naprawy przeprowadzamy nie tylko w naszym Centrum Serwisowym, lecz także w placówkach naszych Klientów. To, co wyróżnia naszą firmę na rynku, to niezwykle szybkie wykonywanie prac serwisowych, skuteczność ich przeprowadzania oraz konkurencyjne ceny. Nasze usługi, wiedza i doświadczenie czynią nas atrakcyjnymi partnerami biznesowymi dla nowoczesnych przedsiębiorców. Potrzebujesz rzetelnego i sprawnego serwisu? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową.

ZA INNOWACJĄ STOI CZŁOWIEK

Masz pytania? Skontaktuj się z działem serwisu:

 Godziny pracy:

poniedziałek – piątek: 7.00 – 15.00