Stoły obrotowe

16

Stół obrotowy stanowi wyposażenie opcjonalne obrabiarek marki TBI i umożliwia wyposażenie centrum o dodatkową 4 oś.

Stoły te charakteryzuje:

  • wysoka dokładność pozycjonowania,
  • możliwość pracy z większymi obciążeniami,
  • wysoka sztywność konstrukcji,
  • indeksacja ciągła.

 

Rekomendujemy stoły obrotowe marki Kitagawa – modele MR i GT. Model MR od GT odróżnia przede wszystkim siła zacisku (hamulca) wyrażona w Nm. Jeżeli obrabiamy ciężkie elementy na ?kołysce? (odsadzone od osi obrotu) to można wybrać rozwiązanie GT. Im dalej od osi obrotu znajduje się obrabiany element i im jest cięższy, tym wyższa powinna być siła zacisku.

Wybierz model:

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Stoły obrotowe CNC do frezarki do wieloseryjnej obróbki

Stoły obrotowe CNC do frezarek są niezawodne w przemyśle metalowym, ponieważ nadają się do precyzyjnego frezowania i obróbki detali. Umożliwiają wieloosiową obróbkę, dzięki czemu wykonasz różne skomplikowane operacje frezowania, co pozwoli na tworzenie bardziej złożonych i dokładnych komponentów. Dodatkowa oś obróbki to gwarancja jeszcze lepszych osiągów.

Stoły obrotowe CNC do frezarki to esencja precyzji i powtarzalności obróbki. Dzięki nim przygotujesz detale o bardzo dokładnych wymaganiach odnośnie do kształtów i pozostałych parametrów. To zautomatyzowane urządzenia, co pozwala na zwiększenie wydajności produkcji. Stoły obrotowe pozwalają na równoczesną obróbkę wielu detali, co przekłada się na maksymalną wydajność i efektywność.

Czytaj więcej

Stół obrotowy CNC do frezarki dla zwiększenia oszczędności

Dzięki precyzji i wydajności, stoły obrotowe CNC do frezarki gwarantują oszczędności czasowe i finansowe. Co więcej, bardzo precyzyjnie obrabiają detale, co jest niezwykle ważne przy obróbce skomplikowanych kształtów i powierzchni. Dlatego właśnie stół obrotowy CNC do frezarki wiedzie prym w przemyśle lotniczym, motoryzacyjnym, medycznym i stoczniowym.

Oferowane przez nas stoły obrotowe CNC do frezarki można łatwo programować, w efekcie czego dopasujesz zmienne do różnych potrzeb produkcji i wykonasz różnorodne produkty. Co ważne, staranna automatyzacja eliminuje błędy ludzkie i gwarantuje jednolitość obróbki, dzięki czemu unikniesz przestojów.

Obrotowy stół CNC do frezarki MR i GT

W tym miejscu prym wiodą urządzenia, które pozwalają na dodanie czwartej osi do centrum obróbczego. Gwarantują wysoką dokładność pozycjonowania i pracę nawet z dużymi obciążeniami, a ich sztywna konstrukcja i indeksacja ciągła przekładają się na większą wydajność prac.

Dobry obrotowy stół CNC do frezarki z naszej oferty przyjmuje dwie postaci ? mamy modele MR i GT. Model MR różni się od GT siłą zacisku wyrażoną w Nm. Jeśli obrabiasz cięższe elementy na “kołysce” oddalonej od osi obrotu, wybierz model GT, który zapewnia wyższą siłę zacisku.

Obrotowy stół CNC do frezarki w dobrej cenie

Jeśli nie wiesz, który obrotowy stół nada się do Twojej pracy, skontaktuj się z nami ? doradzimy, rozwiejemy wątpliwości i pomożemy w wyborze pomiędzy modelem MR i GT, które różnią się średnicą stołu i funkcjonalnościami. Dodatkowa oś obróbki z pewnością pozytywnie przełoży się wydajność w Twoim zakładzie ? postaw na lepsze osiągi i zyski!

Potrzebujesz pomocy doradcy?

Zadzwoń do nas od poniedziałku do piątku między 8.00 a 16.00 a udzielimy Ci wyczerpującej porady telefonicznej. Poza godzinami pracy naszych doradców proponujemy wysłać nam maila lub kontakt przez formularz kontaktowy.