Pionowe centra obróbkowe seria MVC

16

Pionowe centra obróbkowe MVC

Przejazdy w osiach X/Y/Z od 1800/900/900 mm do 2500/1000/1000 mm.

Główne cechy obrabiarek serii MVC:

  • Bogaty standard wyposażenia umożliwiający dużą funkcjonalność w podstawowej cenie maszyny.
  • Kompaktowa budowa, w której zmaksymalizowano przestrzeń obróbczą w stosunku do gabarytów maszyny.
  • Stabilizacja temperaturowa wrzeciona, sztywna konstrukcja i prowadnice  ślizgowe gwarantują wysoką precyzję oraz powtarzalność obróbki.
  • Możliwość obróbki wysokich detali dzięki przejazdom w osi Z do 1000 mm.
  • Komfortowa obsługa dzięki zastosowaniu dolnego systemu spłukiwania wiórów, zintegrowanego transportera wiórów, system przedmuchu wrzeciona oraz kółka ręcznego w podstawowym wyposażeniu maszyny.
  • Dostępność części zamiennych dzięki uniwersalnym rozwiązaniom technicznym oraz komponentom światowych producentów.

Wybierz model:

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Pionowe centra obróbkowe MVC do nowoczesnej obróbki

Pionowe centra obróbkowe to zaawansowane maszyny przemysłowe, które służą do obróbki metali i innych materiałów. Te urządzenia stanowią fundament współczesnego przemysłu produkcyjnego, ponieważ umożliwiają precyzyjną i zautomatyzowaną obróbkę. Dzięki temu zwiększają wydajność, jakość i powtarzalność procesów produkcyjnych. Nowoczesne, efektywne i wydajne, nadają się do obróbki dużych lub wysokich elementów. Oferujemy kilka serii pionowych centrów obróbkowych o różnym przesuwie w osi ? od 1800 mm do 2500 mm, więc z łatwością wybierzesz najlepsze na miarę własnych potrzeb użytkowych.

Czytaj więcej

Centra pionowe obróbkowe MVC ? automatyzacja i wieloseryjność

Co wyróżnia centra obróbkowe pionowe? Przede wszystkim pionowa konstrukcja, gdzie wrzeciono narzędziowe jest umieszczone w pionie, co pozwala na obróbkę materiałów znajdujących się na stole roboczym z góry. Dlatego właśnie te maszyny nadają się do pracy z dużymi i wysokimi detalami.

W naszej ofercie znajdują się centra pionowe obróbkowe MVC zautomatyzowane, czyli wyposażone w zaawansowane sterowanie numeryczne CNC. Dzięki temu zyskujesz całkowitą kontrolę nad procesem obróbki a to z pomocą programowania. To urządzenia przystosowane do osiągania wyjątkowej precyzji, co jest ważne przy produkcji powtarzalnych elementów w dużej ilości.

Pionowe centra obróbkowe MVC są znane w wielu dziedzinach przemysłu, w tym w produkcji lotniczej, motoryzacyjnej, górniczej. To dzięki nim powstają części, formy, narzędzia i pozostałe elementy o różnych kształtach i wymiarach.

Obróbkowe centra pionowe MVC z możliwością obrabiania dużych detali

Co wyróżnia centra pionowe obróbkowe MVC? Przede wszystkim bogate standardowe wyposażenie w podstawowej cenie. Ogromnymi zaletami jest kompaktowa konstrukcja, w której producent zoptymalizował przestrzeń roboczą w stosunku do rozmiarów urządzenia. Do tego dochodzi stabilizacja temperatury wrzeciona, sztywna budowa i solidne prowadnice oraz opcja obrabiania dużych detali dzięki przejazdom w osi Z do 1000 mm. Te centra cieszą się też dużą popularnością ze względu na łatwy dostęp do części zamiennych.

Obróbkowe centra pionowe MVC o różnym przesuwie w osi X

Do wyboru jest kilka serii centrów pionowych MVC: TBI MVC HH New Line w wersjach: 1890 mm, 2090 mm, 2290 mm i 2690 mm. Jeśli nie wiesz, która sprawdzi się w Twoim zakładzie produkcyjnym, to zachęcamy do kontaktu. Wspólnie wybierzemy najlepszą maszynę do obróbki nawet najbardziej wymagających elementów i detali!

Potrzebujesz pomocy doradcy?

Zadzwoń do nas od poniedziałku do piątku między 8.00 a 16.00 a udzielimy Ci wyczerpującej porady telefonicznej. Poza godzinami pracy naszych doradców proponujemy wysłać nam maila lub kontakt przez formularz kontaktowy.