Tokarki karuzelowe seria VTL

24

Tokarki karuzelowe VTL

Seria tokarek VTL do wykonywania operacji obróbczych w zakresie toczenia, wytaczania powierzchni cylindrycznych, stożkowych i krzywoliniowych.

Główne cechy obrabiarek serii VTL:

  • Dwa rozwiązania: tokarki konwencjonalne (seria NC) oraz tokarki CNC.
  • Obróbka detali wielkogabarytowych o maksymalnej długości toczenia do maksymalna średnica toczenia do 6300 mm (NC).
  • Duża stabilność i bardzo wysoka sztywność obrabiarki dzięki przewymiarowanemu monolitycznemu odlewowi żeliwnemu.
  • Dostępność części zamiennych i prostota serwisowania dzięki uniwersalnym rozwiązaniom technicznym oraz podzespołom renomowanych producentów.

Wybierz model:

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Tokarki karuzelowe seria VTL

Tokarki pionowe VTL służą do wykonywania operacji obróbczych w zakresie toczenia, wytaczania powierzchni cylindrycznych, stożkowych i krzywoliniowych. Dostępne modele mają średnice stołu: najmniejszą 1250 mm i największą 5700 mm w przypadku obrabiarki konwencjonalnej. Najmniejsza średnica toczenia to 1600 mm do 6300 mm. Magazyn narzędzi opcjonalnie może posiadać napęd. W przypadku braku napędu magazyn mieści 12 lub 18 sztuk. Można w niej przechowywać 18 narzędzi napędzanych, po 9 do toczenia i frezowania. Maksymalna długość narzędzia waha się od 400 mm do 450 mm. Oferowana tokarka do metalu CNC charakteryzuje się niezwykłą precyzją oraz wydajnością podczas pracy.

Potrzebujesz pomocy doradcy?

Zadzwoń do nas od poniedziałku do piątku między 8.00 a 16.00 a udzielimy Ci wyczerpującej porady telefonicznej. Poza godzinami pracy naszych doradców proponujemy wysłać nam maila lub kontakt przez formularz kontaktowy.