Co możemy dla Ciebie zrobić?

Specjalizujemy się w kompleksowych wdrożeniach CNC

Dobór maszyny CNC

Masz do wykonania zadanie produkcyjne? Zastanawiasz się nad wzrostem konkurencyjności swojej firmy? Dotychczasowa jakość obróbki była niezadowalająca? Nasz doradca handlowy zarekomenduje obrabiarkę w ramach portfolio maszyn TBI, opierając się na doświadczeniu firmy jako producenta maszyn oraz doskonałej znajomości rynku dostawców maszyn CNC.Dobór narzędzi skrawających i technologii

Pomagamy zakładom produkcyjnym dobrać narzędzia optymalne do zadania produkcyjnego. Posiadamy własną markę narzędziową TBITOOLS i doświadczenie we wdrażaniu detali do produkcji. Realizujemy także kompleksowe dostawy obrabiarek CNC u naszych Klientów.


Wdrożenia CNC

Pomagamy firmom kompleksowo wdrożyć obróbkę CNC, a punktem wyjściowym jest zadanie produkcyjne klienta. Pracujemy w interdyscyplinarnym zespole: inżynier ds. sprzedaży obrabiarek ze wsparciem inżyniera ds. narzędzi skrawających oraz inżyniera serwisu. Rekomendujemy komplementarną ofertę zawierającą: obrabiarkę CNC, sondy pomiarowe, pakiet narzędzi. Takie podejście gwarantuje szybkie rozpoczęcie produkcji i wykorzystanie potencjału obrabiarki CNC. To rozwiązanie jest również optymalne cenowo, ze względu na politykę rabatową firmy oraz możliwość sfinansowania kompletnego zakupu w formie leasingu. Jeżeli zadanie tego wymaga - automatyzujemy produkcję poprzez dostarczanie podajnika pręta, podzielnicy - 4 oś, robotów, oprogramowania CAD/CAM, specjalnych przyrządów.


Nadzorowanie pracy maszyn CNC

Wydajność produkcji wymaga nadzorowania procesu produkcji nie tylko na etapie doboru technologii i zakupu urządzeń, lecz również monitorowania pracy maszyny po rozpoczęciu pracy u Klienta. Póki co, w niewielu firmach jest to standard. My rekomendujemy monitoring w czasie rzeczywistym, który nie wymaga ręcznego raportowania w systemach, a jest realizowany przez WiFi w specjalnej aplikacji przeglądarkowej.Zobacz nasze usługi dodatkowe:

Serwis CNC​

Świadczymy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla naszych Klientów. Oferujemy nowoczesne rozwiązania w zakresie serwisowania maszyny TBI poprzez usługę TBI Connect. Każda dostarczana przez nas obrabiarka w okresie gwarancyjnym ma całodobowy monitoring on-line, a usługi realizowane w formie tele-serwisu ograniczają czas i koszty przestoju maszyny. Maszyny objęte gwarancją dłuższą niż 12 miesięcy mają przeprowadzany roczny przegląd diagnostyczny.
Szkolenia CNC

Szkolimy kadrę naszych Klientów w zakresie obsługi maszyn CNC oraz prowadzimy specjalistyczne kursy w zakresie sterowania Heidenhain w ramach Akademii CNC. Przygotowane scenariusze szkoleniowe zakładają zapoznanie się z wszystkimi operacjami na centrum obróbczym CNC – frezowanie, gwintowanie, wiercenie… W pierwszej kolejności są realizowane są na stacjach roboczych, by operator bez stresu w przestrzeni wirtualnej może ćwiczyć na takiej samej klawiaturze jak już w rzeczywistej pracy z maszyną. W dalszej kolejności, szkolenie odbywa się na dostępnym w Akademii Centrum Obróbczym TBI.

Dowiedz się więcej

Finansowanie zakupu

Pomagamy Klientom w pozyskaniu finansowania. Z myślą o wygodzie i sprawnej obsłudze zakupu, dedykowany doradca przeprowadzi Państwa przez proces uzyskania finansowania u sprawdzonych partnerów, z którymi mamy zawarte umowy o współpracy. Przedstawimy różne warianty leasingu na nasze produkty oraz udzielimy wszystkich potrzebnych wyjaśnień.
  Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

  Nasz zespół odpowiada szybko na wszystkie pytania. Sprawdź!


  FAQ techniczne

   

  Pytania techniczne dotycznące maszyny TBI zbieramy na bieżąco i umieszczamy w sekcji FAQ techniczne, tak by wszyscy mogli korzystać z odpowiedzi. 

  Nie wierz nam na słowo.
  Zobacz efekty.

  TBI Technology