Co możemy dla Ciebie zrobić?

Świadczymy następujące usługi doradcze:

Dobór maszyny CNC

Masz do wykonania zadanie produkcyjne? Zastanawiasz się nad wzrostem konkurencyjności swojej firmy? Dotychczasowa jakość obróbki była niezadowalająca? Nasz doradca handlowy zarekomenduje obrabiarkę, opierając się na doświadczeniu firmy jako producenta maszyn oraz doskonałej znajomości rynku dostawców maszyn CNC.Dowiedz się więcej

Dobór narzędzi skrawających i technologii

Pomagamy zakładom produkcyjnym dobrać narzędzia optymalne do zadania produkcyjnego. Posiadamy własną markę narzędziową i doświadczenie we wdrażaniu detali do produkcji. Realizujemy także kompleksowe dostawy obrabiarek CNC u naszych Klientów.


Dowiedz się więcej

Wdrożenia CNC

Pomagamy firmom kompleksowo wdrożyć obróbkę CNC, a punktem wyjściowym jest zadanie produkcyjne klienta. Pracujemy w interdyscyplinarnym zespole: inżynier ds. sprzedaży obrabiarek ze wsparciem inżyniera ds. narzędzi skrawających oraz inżyniera serwisu. Rekomendujemy komplementarną ofertę zawierającą: obrabiarkę CNC, sondy pomiarowe, pakiet narzędzi. Takie podejście gwarantuje szybkie rozpoczęcie produkcji i wykorzystanie potencjału obrabiarki CNC. To rozwiązanie jest również optymalne cenowo, ze względu na politykę rabatową firmy oraz możliwość sfinansowania kompletnego zakupu w formie leasingu. Jeżeli zadanie tego wymaga - automatyzujemy produkcję poprzez dostarczanie podajnika pręta, podzielnicy - 4 oś, robotów, oprogramowania CAD/CAM, specjalnych przyrządów.


Dowiedz się więcej

Nadzorowanie pracy maszyn CNC

Wydajność produkcji wymaga nadzorowania procesu produkcji nie tylko na etapie doboru technologii i zakupu urządzeń, lecz również monitorowania pracy maszyny po rozpoczęciu pracy u Klienta. Póki co, w niewielu firmach jest to standard. My rekomendujemy monitoring w czasie rzeczywistym, który nie wymaga ręcznego raportowania w systemach, a jest realizowany przez WiFi w specjalnej aplikacji przeglądarkowej.Dowiedz się więcej

Zobacz nasze usługi dodatkowe:

Serwis CNC​

Świadczymy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla naszych Klientów. Oferujemy nowoczesne rozwiązania w zakresie serwisowania maszyny TBI poprzez usługę TBI Connect. Każda dostarczana przez nas obrabiarka w okresie gwarancyjnym ma całodobowy monitoring on-line, a usługi realizowane w formie tele-serwisu ograniczają czas i koszty przestoju maszyny. Maszyny objęte gwarancją dłuższą niż 12 miesięcy mają przeprowadzany roczny przegląd diagnostyczny.
Dowiedz się więcej

Szkolenia CNC

Szkolimy kadrę naszych Klientów w zakresie obsługi maszyn CNC oraz prowadzimy specjalistyczne kursy w zakresie sterowania Heidenhain w ramach Akademii CNC. Przygotowane scenariusze szkoleniowe zakładają zapoznanie się z wszystkimi operacjami na centrum obróbczym CNC – frezowanie, gwintowanie, wiercenie… W pierwszej kolejności są realizowane są na stacjach roboczych, by operator bez stresu w przestrzeni wirtualnej może ćwiczyć na takiej samej klawiaturze jak już w rzeczywistej pracy z maszyną. W dalszej kolejności, szkolenie odbywa się na dostępnym w Akademii Centrum Obróbczym TBI.

Dowiedz się więcej

Finansowanie zakupu

Pomagamy Klientom w pozyskaniu finansowania. Z myślą o wygodzie i sprawnej obsłudze zakupu, dedykowany doradca przeprowadzi Państwa przez proces uzyskania finansowania u sprawdzonych partnerów, z którymi mamy zawarte umowy o współpracy. Przedstawimy różne warianty leasingu na nasze produkty oraz udzielimy wszystkich potrzebnych wyjaśnień.
Dowiedz się więcej

  Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

  Nasz zespół odpowiada szybko na wszystkie pytania. Sprawdź!


   

  Pytania techniczne dotycznące maszyny TBI zbieramy na bieżąco i umieszczamy w sekcji FAQ techniczne, tak by wszyscy mogli korzystać z odpowiedzi. 

  Nie wierz nam na słowo.
  Zobacz efekty.