Obrabiarki wielkogabarytowe

0

W TBI Technology dostępne są obrabiarki wielkogabarytowe pochodzące od renomowanych producentów. Maszyny te charakteryzują się niebywałą precyzją pracy oraz trwałością. Proponowane rozwiązania doskonale sprawdzają się w wielu dziedzinach przemysłu, są niezastąpione w obróbce detali wielkogabarytowych.

Obrabiarki wielkogabarytowe ? gwarancja niezawodnej i efektywnej pracy

Działanie wielkogabarytowych obrabiarek opiera się na zaawansowanych technologiach, które umożliwiają wykonywanie precyzyjnego skrawania poszczególnych elementów. To, co wyróżnia obrabiarki CNC, to system sterowania numerycznego. Proponowane przez nas urządzenia składają się z komponentów najwyższej jakości, światowej klasy. Dzięki temu zyskujesz pewność niezawodnej pracy na długie lata. Maszyny objęte są gwarancją, a w razie wystąpienia usterki, oferujemy nasze usługi serwisowe na terenie całej Polski.

W TBI Technology dostępne są:

  • Obrabiarki do głębokiego wiercenia Ermafa Auerbach,
  • Tokarki ciężkie Torni Tacchi,
  • Tokarki karuzelowe OMOS,
  • Tokarki wielkogabarytowe Poręba.

Obrabiarki do głębokiego wiercenia Ermafa Auerbach ? najwyższy stopień dokładności

Obrabiarki Auerbach serii AX zostały stworzone do obróbki detali wielkogabarytowych w pięciu osiach. Maszyny te pozwalają na dowolne zestawienie łoża kolumny i stołu. Cechują się zwiększoną sztywnością układu, dzięki zastosowaniu dwóch śrub kulowo-tocznych do przesuwu wrzeciennika. Obrabiarki AX można zakupić z głowicami do ciężkiej obróbki oraz szybkoobrotowej obróbki wykańczającej. Urządzenia te umożliwiają połączenie operacji frezarskich z głębokim wierceniem. Obrabiarki Auerbach z serii TLF to natomiast maszyny, dzięki którym w detalach o różnych kształtach wykonywać można otwory od 3 do 65 mm na głębokości sięgającej 2100 mm.

Tokarki ciężkie Torni Tacchi, karuzelowe OMOS i wielkogabarytowe Poręba

Torni Tacchi to włoska firma produkująca tokarki przeznaczone do przemysłu ciężkiego, np. metalurgicznego, naftowego czy zbrojeniowego. W TBI Technology oferujemy cztery modele tokarek tej marki. Różnią się one średnicą toczenia (od 1340 do 2200 mm) oraz przelotem wrzeciona (od 120 do 160 mm).

Tokarki karuzelowe to maszyny, które umożliwiają wykonywanie różnorodnych kształtów, takich jak stożki, walce czy nieregularne formy. Oferowane tokarki OMOS pozwalają na obrabianie różnych materiałów cechujących się dużą wagą i wielkością z niezwykłą precyzją. Oferowana tokarka OMOS SSK 30-35 cechuje się przekrojem suwaka 250×250.

Jeśli chodzi o tokarki wielkogabarytowe Poręba, w TBI dostępne są dwa modele pochodzące od tej firmy. TCG 160×10 m to standardowa tokarka kłowa o przelocie wrzeciona wynoszącym 105 mm. Natomiast drugi wariant TBI TCF 200-3/2 CNC × 8000 cechuje się podwyższonymi właściwościami wytrzymałościowymi.

Jeśli chcesz zwiększyć efektywność swojej firmy, postaw na najlepsze obrabiarki wielkogabarytowe dostępne na rynku. Oferowane maszyny zawierają wyposażenie standardowe, które można wzbogacić o opcjonalne elementy, dzięki którym jeszcze bardziej usprawnisz pracę, a także zwiększysz dokładność obróbki. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami dla Twojego biznesu!

Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą obrabiarek CNC.