Tokarki CNC ze skośnym łożem seria VT

24

Tokarki CNC serii VT

Tokarki CNC ze skośnym łożem wykorzystywane do obróbki  wielkogabarytowych detali.

Główne cechy obrabiarek serii VT:

 • Obróbka ciężka detali wielkogabarytowych o maksymalnej długości toczenia do 4 metrów.
 • Duża stabilność i bardzo wysoka sztywność obrabiarki dzięki przewymiarowanemu monolitycznemu odlewowi żeliwnemu oraz prowadnicom ślizgowym we wszystkich osiach.
 • Komfortowa obsługa i łatwe odprowadzanie wiórów dzięki pochyleniu łoża, transporterowi wiórów w cenie podstawowej oraz przesuwnemu pulpitowi.
 • Zwiększona funkcjonalność dzięki możliwościom zastosowania przeciwwrzeciona, głowic z napędzanymi narzędziami, podtrzymek, dużemu przelotowi wrzeciona oraz możliwości głębokiego wiercenia.
 • Dostępność części zamiennych i prostota serwisowania dzięki uniwersalnym rozwiązaniom technicznym oraz podzespołom renomowanych producentów.

Wybierz model:

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

 • Tokarka CNC TBI VT 480-87/1000 MC - TBITECH.PL

  TBI VT 480

  Maks. średnica toczenia: 480 mm

 • Promocja! Tokarka CNC TBI VT 480-87/1000 MC - TBITECH.PL

  TBI VT 480-87/1000 MC

  Maks. średnica toczenia: 480 mm, nap. narzędzia
  W produkcji: 1 szt., dostawa do 4 miesięcy

 • Original price was: 798000.00zł.Current price is: 700000.00zł.
 • Tokarka CNC TBI VT 480-87/1000 MC - TBITECH.PL

  TBI VT 630

  Maks. średnica toczenia: 630 mm

 • Promocja! Tokarka CNC TBI VT 480-87/1000 MC - TBITECH.PL

  TBI VT 630-131 / 1500

  Maks. średnica toczenia: 630 mm

 • Original price was: 798980.00zł.Current price is: 690000.00zł.
 • Tokarka CNC TBI VT 480-87/1000 MC - TBITECH.PL

  TBI VT 630-131/3000 MC

  Maks. średnica toczenia: 630 mm, nap. narzędzia

 • Tokarka CNC TBI VT 990 - TBITECH.PL

  TBI VT 860

  Maks. średnica toczenia: 860 mm

 • Tokarka CNC TBI VT 990 - TBITECH.PL

  TBI VT 990

  Maks. średnica toczenia: 990 mm

Tokarki CNC ze skośnym łożem seria VT

Obróbka ciężka detali wielkogabarytowych wymaga odpowiedniego sprzętu, który sprosta temu zadaniu. Do obróbki tokarskiej polecamy tokarki CNC ze skośnym łożem serii VT, które są dostępne w tej kategorii. Zobacz dostępne modele i wybierz model najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

Tokarki CNC serii VT – idealne do obróbki wielkogabarytowej

Jednym z podstawowych parametrów tokarek do obróbki wielkogabarytowej jest długość toczenia. W TBI znajdziesz maszyny mające różny zakres tego parametru, począwszy od 540mm do nawet 6m. Ważnym parametrem jest również średnica toczenia, która w zależności od modelu mieści się w zakresie 480 ? 990 mm. Dzięki temu można dobrać wybrany model tokarki CNC do wielkości materiału, który ma być obrabiany z jego pomocą.

Oprócz wspomnianych wyżej parametrów, którymi różnią się poszczególne modele tokarek CNC z tej serii, mają one również wiele cech wspólnych. Do najważniejszych należy solidność i sztywność konstrukcji. Skośne łoże wykonane jest z monolitycznego odlewu żeliwnego, co ma korzystny wpływ na świetną stabilność urządzenia.

Na uwagę zasługuje również szeroka funkcjonalność tokarek z tej serii. Można w nich bowiem zastosować przeciwwrzeciono, głowice z napędzanymi narzędziami oraz podtrzymki. Na komfort i szeroki zakres możliwości wykorzystania wpływa również duży przelot wrzeciona oraz możliwość głębokiego wiercenia.

Tokarki CNC seria VT ? bogate wyposażenie w standardzie

Warto podkreślić, że tokarki CNC, podobnie jak inne obrabiarki TBI, mają bogate wyposażenie w standardzie. Wszystkie standardowo wykorzystują sterowanie Fanuc 0iTD 10.4? Manual Guide I, ale w opcjach znajduje się możliwość zmiany na sterowanie Siemens lub Fanuc w innej wersji.

W standardowym wyposażeniu znajduje się również transporter wiórów, który znacząco poprawia komfort obsługi tokarki. Gdy dodamy do tego przesuwny pulpit oraz łatwe odprowadzanie wiórów dzięki pochyleniu łoża nie powinno nas dziwić, że tokarki CNC serii VT cieszą się dużym uznaniem u naszych klientów.

Rozważając wybór tokarki CNC warto zwrócić również uwagę na rodzaj zastosowanych komponentów. W TBI zawsze stawiamy na uniwersalne rozwiązania techniczne i części renomowanych producentów, co znacząco przyspiesza i ułatwia serwis maszyn i zmniejsza okres ich przestoju. Zapraszamy do zapoznania się szczegółowo z parametrami tokarek dostępnych w tej kategorii. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz wśród nich model dopasowany do Twoich potrzeb.

Potrzebujesz pomocy doradcy?

Zadzwoń do nas od poniedziałku do piątku między 8.00 a 16.00 a udzielimy Ci wyczerpującej porady telefonicznej. Poza godzinami pracy naszych doradców proponujemy wysłać nam maila lub kontakt przez formularz kontaktowy.