Tokarki ciężkie Torni Tacchi

181

TORNI TACCHI ? włoski producent specjalistycznych tokarek dla przemysłu ciężkiego między innymi: stoczniowego, naftowego, metalurgicznego i zbrojeniowego. Prawie stuletnie doświadczenie firmy, ale przede wszystkim infrastruktura zakładu (odlewnia, wydział produkcyjny, zaawansowany park maszynowy, pion konstrukcyjno ? technologiczny) pozwalają na stworzenie niezawodnych obrabiarek w dedykowanej pod potrzeby Klienta konfiguracji.
Prezentowana oferta zawiera przykładowe wybrane rodzaje tokarek ciężkich.

Wybierz model:

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • HD3 105 H

  śr. toczenia: do 1590 mm, przelot wrzeciona: 150 mm

 • HD3 120 H

  śr. toczenia: do 1800 mm, przelot wrzeciona: 150 mm

 • HD3 140 H

  śr. toczenia: do 2200 mm, przelot wrzeciona: 160 mm

 • HD3 90 H

  śr. toczenia: do 1340, przelot wrzeciona: 120 mm

Tokarki ciężkie TORNI TACCHI do obrabiania dużych elementów

Szukasz solidnej tokarki ciężkiej, która wytrzyma znaczne obciążenia? Tokarki ciężkie TORNI TACCHI to potężne maszyny przemysłowe, których głównym zadaniem jest precyzyjne obrabianie masywnych elementów, zwłaszcza w sektorach stoczniowym, naftowym, metalurgicznym i zbrojeniowym. W porównaniu do standardowych tokarek, te maszyny wyróżniają się zdolnością do obsługi znacznie większych i cięższych materiałów. Dzięki nim znacznie zwiększysz precyzję i wydajność w obróbce dużych elementów.

Tokarki ciężkie TORNI TACCHI do przemysłu stoczniowego, metalurgicznego i energetycznego

Do jakich prac wykorzystasz obrabiarki CNC typu tokarki TORNI TACCHI? Nadają się do obróbki wałów, śrub i części metalowych, co ułatwia produkcję statków. Natomiast w sektorze naftowym tokarki ciężkie są używane do obróbki elementów związanych z wydobyciem, transportem i przetwarzaniem ropy naftowej, takich jak rurociągi, zawory czy osprzęt.

Co istotne, wytwarzanie komponentów wojskowych również wymaga użycia tokarek ciężkich, ponieważ są one zdolne do pracy z materiałami o wysokiej twardości i wytrzymałości. Znajdują również zastosowanie w sektorze energetycznym, gdzie wytwarzanie turbin, wirników i innych elementów wymaga zaawansowanej obróbki.

Ciężkie tokarki TORNI TACCHI z Włoch

TORNI TACCHI to renomowany włoski producent tokarek przeznaczonych dla branż masowej produkcji, takich jak motoryzacyjna, metalurgiczna i zbrojeniowa. Firma może poszczycić się blisko stuletnim doświadczeniem, a w jej skład wchodzą odlewnia, rozbudowany dział produkcyjny oraz zaawansowany park maszynowy, wspierane przez dział konstrukcyjno-technologiczny. Dzięki temu producent ma możliwość tworzenia niezawodnych tokarek o specjalnie dostosowanych konfiguracjach, odpowiadających indywidualnym potrzebom klientów.

TORNI TACCHI ciężkie tokarki ? do wyboru kilka serii

W naszej ofercie znajdują się ciężkie tokarki TORNI TACCHI w kilku wydaniach: HD3 105 H, HD3 120 H, HD3 140 H i HD3 90 H. Różnią się między innymi średnicą toczenia i przelotem wrzeciona, dzięki czemu każdy z łatwością dopasuje konkretny model do indywidualnych potrzeb użytkowych. Możesz spersonalizować urządzenie zgodnie ze swoimi oczekiwaniami: oferujemy wyposażenie standardowe i wyposażenie opcjonalne na zamówienie klienta. Jeśli nie wiesz, która maszyna zda egzamin w Twoim zakładzie, skontaktuj się z nami ? chętnie doradzimy i pomożemy!

Potrzebujesz pomocy doradcy?

Zadzwoń do nas od poniedziałku do piątku między 8.00 a 16.00 a udzielimy Ci wyczerpującej porady telefonicznej. Poza godzinami pracy naszych doradców proponujemy wysłać nam maila lub kontakt przez formularz kontaktowy.