Frezarki bramowe seria SDV-H

16

Frezarki bramowe SDV-H

Przejazdy w osiach X/Y/Z od 1600/1100/760 mm do 6200/3900/1400 mm.

Główne cechy obrabiarek serii SDV-H:

  • Precyzyjna obróbka wielkogabarytowych detali o wadze od 3 do 32 ton z możliwością obróbki pięciostronnej.
  • Sztywna i zwarta konstrukcja maszyny dzięki żeliwnej konstrukcji, 4 prowadnicom w osi Z, hydraulicznemu odciążeniu osi Z.
  • Zwiększona funkcjonalność dzięki opcji zastosowania magazynu do narzędzi pionowych i poziomych oraz magazynu głowic.
  • Komfortowa obsługa dzięki możliwości załadunku i rozładunku z góry, boku oraz przodu obrabiarki.
  • Dostępność części zamiennych dzięki uniwersalnym rozwiązaniom technicznym oraz komponentom renomowanych producentów.

Wybierz model:

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Frezarki bramowe CNC– idealne do obróbki modeli wielkogabarytowych

Frezarki bramowe dostępne w TBI pozwalają na obróbkę modeli wielkogabarytowych o wadze od 3 do 32 ton. Każdy model ma dokładnie opisaną maksymalną wagę detalu, który może być obrabiany, więc przed wyborem warto zapoznać się z jego parametrami technicznymi. Modele różnią się między sobą również długością przesuwu wzdłużnego stołu, od najkrótszego 1600mm do najdłuższego 6200 mm oraz długością przesuwu w pozostałych 2 osiach.

Frezarki bramowe CNC dostępne w tej kategorii mają sztywną konstrukcję, gdyż ich korpus wykonany jest z żeliwa. Dzięki temu możliwa jest precyzyjna i dokładna obróbka detali wielkogabarytowych, co przekłada się na jakość wykonanych elementów.

Frezarki bramowe zostały zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić najwyższą precyzję przy obróbce detali wielkogabarytowych, ale również umożliwić komfortową ich obsługę. Frezarki umożliwiają załadunek i rozładunek z góry, boku oraz przodu obrabiarki, co pozwala wybrać metodę załadunku i rozładunku najlepiej dopasowaną do rodzaju obrabianego detalu.

Frezarki bramowe – wybierz model dla siebie

W TBI dbamy o szeroką ofertę frezarek bramowych i oferujemy różne ich modele, dzięki czemu możesz dopasować je do rodzaju obróbki i wielkości detalu, który ma być obrabiany z ich użyciem. Niektóre modele różnią się od siebie wieloma parametrami, inne tylko niektórymi, więc przed wyborem zapoznaj się dokładnie z listą parametrów technicznych i wybierz taką, która najlepiej będzie pasować do Twoich kryteriów wyboru.

Niezależnie od tego, który model wybierzesz, możesz mieć pewność że frezarki bramowe TBI to modele oparte o uniwersalne rozwiązania techniczne i komponenty znanych producentów. Gwarantuje to szybką i bezproblemową dostępność części zamiennych, co z kolei przekłada się na krótki przestój maszyny, gdy będzie potrzeba wymiany jednej z części.

Frezarki bramowe CNC – do obróbki dużych gabarytów i kilku przedmiotów

Kategoria frezarek bramowych CNC obejmuje specjalistyczne modele do obróbki elementów, które są wykorzystywane w różnych branżach, takich jak przemysł energetyczny, zbrojeniowy, lotniczy, stoczniowy, a także w budownictwie. Jak wygląda frezarka bramowa CNC? Podstawę stanowi bramowa konstrukcja, na której umocowany jest wrzeciennik. Obrabiarka jest wyposażona w ruchomy stół i stałą bramę lub stały stół i jezdna kolumna. Frezarki bramowe są uznane za jedne z najcięższych i najbardziej zaawansowanych modeli dostępnych na rynku obrabiarek CNC..

W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje frezarek bramowych CNC do powierzchni płaskich i kształtowych, które różnią się parametrami, wielkością i funkcjami. Dzięki temu każdy z łatwością wybierze odpowiednie na miarę indywidualnych potrzeb użytkowych. Doskonale nadają się na obrabiania dużych gabarytowo elementach lub kilku przedmiotów jednocześnie. Ich zaletą jest możliwość obrabiania z pięciu stron przy jednym zamocowaniu.

Frezarka bramowa CNC o różnych parametrach

W jakich miejscach sprawdzą się wydajne frezarki bramowe CNC? Wiodą prym w branżach lotniczej, stoczniowej, energetycznej, wojskowej, a nawet kosmicznej. W stoczniach wspierają obróbkę elementów wzmacniających burty, służą do budowy skrzydeł samolotów, a także nadają się do obrabiania części czołgów.

Dlatego właśnie do wyboru są różne frezarki bramowe CNC, dostępne są w wielu konfiguracjach, aby każdy dopasował konkretny model do specyfiki pracy. Różnią się przejazdem w osi, prowadnicami, nośnością stołu, mocą wrzeciona i rodzajem głowicy. W naszej ofercie zobaczysz różne rodzaje frezarek bramowych, więc na pewno wybierzesz idealną na miarę własnych oczekiwań!

Frezarka CNC bramowa – zautomatyzowana i wieloseryjna produkcja

W czym tkwi fenomen bramowych frezarek CNC? Umożliwiają obróbkę dużych konstrukcji spawanych, wykraczających poza wielkość stołu. Ich sztywność gwarantuje wysokowydajną obróbkę dzięki dużym głębokościom skrawania, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy. Frezarka CNC bramowa jest skuteczna w obróbce różnych materiałów, takich jak żeliwo, stal, aluminium. Co więcej, nadają się do przeprowadzania różnych operacji frezowania, w tym pionowego, poziomego, kształtowego, rowków czy wzdłużnego.

Frezarki CNC bramowe w przyjaznej cenie

Nowoczesne frezarki bramowe CNC są wszechstronnymi narzędziami, które będą wsparciem nawet przy zadaniach specjalnych. Dzięki nim osiągniesz wysoką jakość obróbki i zwiększysz efektywność produkcji. Jeśli jesteś zainteresowany rozwojem swojego warsztatu lub przedsiębiorstwa, frezarka bramowa z naszego asortymentu stanie się cennym narzędziem!

Zapraszamy do przejrzenia szczegółowej oferty frezarek bramowych. Przejrzyj dostępne modele i wybierz ten, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb.

Potrzebujesz pomocy doradcy?

Zadzwoń do nas od poniedziałku do piątku między 8.00 a 16.00 a udzielimy Ci wyczerpującej porady telefonicznej. Poza godzinami pracy naszych doradców proponujemy wysłać nam maila lub kontakt przez formularz kontaktowy.