Tokarki z możliwością frezowania seria TC 500

Tokarki z możliwością frezowania TC 500

Posuwy w osiach X / Z o prędkości 30m/min ze sterowaniem Fanuc w standardzie.

Główne cechy obrabiarek serii TC 500:

  • Bogaty standard w cenie podstawowej umożliwiający wysokowydajną produkcję seryjną detali.
  • Napęd głowicy servo gwarantujący redukcję czasów ubocznych oraz szybkie pozycjonowanie.
  • Komfortowa obsługa i łatwe odprowadzanie wiórów dzięki pochyleniu łoża pod kątem 75 st., systemowi transportowania detalu oraz zgrzebłowemu transporterowi wiórów w podstawowym wyposażeniu maszyny.
  • Super szybka dzięki posuwom w osiach X/Z o prędkości 30 m/min.
  • Osie X i Y posiadają szerokie i hartowane liniowe prowadnice, które zapewniają sztywność i dokładność obróbki.
  • Dodatkowe przesunięcie głowicy rewolwerowej w osi Y o 80 mm (40 mm od osi wrzeciona) zwiększające możliwości i wielozadaniowość tokarki.
  • Dostępność części zamiennych i prostota serwisowania dzięki uniwersalnym rozwiązaniom technicznym oraz podzespołom renomowanych producentów.

Wybierz model:

Wyświetlanie jednego wyniku

Tokarki serii TC 500

Seria tokarek TC 500 charakteryzuje się długością toczenia 500 mm. Średnica toczenia jest taka sama, jak w poprzednio omówionej grupie tokarek. Obie serie to super szybkie tokarki CNC, które mają posuw w osiach X/Z o prędkości 30m/min i posiadają sterowanie Fanuc w standardzie. Model TC 500 cechuje głowica rewolwera z miejscem na 12 narzędzi oraz gniazdo narzędziowe model BMT-55 power control. Obok ponadprzeciętnej szybkości tokarka CNC charakteryzuje się także dokładnością działania i wysokim poziomem niezawodności.

Potrzebujesz pomocy doradcy?

Zadzwoń do nas od poniedziałku do piątku między 8.00 a 16.00 a udzielimy Ci wyczerpującej porady telefonicznej. Poza godzinami pracy naszych doradców proponujemy wysłać nam maila lub kontakt przez formularz kontaktowy.

Ta witryna jest zarejestrowana na wpml.org jako witryna w budowie.