Tokarki ciężkie Poręba

181

PORĘBA Machine Tools

Rozpoznawalny na całym świecie znak towarowy tokarek ciężkich, przejęty w całości przez Fabrykę Obrabiarek RAFAMET S.A. Aktualnie tokarki marki Poręba ? to idealne połączenie doświadczenia Grupy Rafamet, jej mocy produkcyjnych i odlewniczych, z oryginalną dokumentacją konstrukcyjną FUM Poręba.

W ofercie posiadamy serie tokarek ciężkich i superciężkich, gdzie maksymalna długość toczenia to 25 metrów, a maksymalna masa obrabianego detalu wynosi od 6 do 80 ton.

 

 

Wybierz model:

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

 • Tokarka Poręba

  Seria TCE

  Tokarki kłowe sterowane numerycznie
  TCE 200/250

  maks. waga detalu w kłach 80 ton

 • Tokarka Poręba

  Seria TCF

  Tokarki kłowe sterowane numerycznie
  TCF 160/200/224

  maks. waga detalu w kłach 30 ton

 • Tokarka Poręba

  Seria TCM

  Tokarki kłowe sterowane numerycznie
  TCM 130/155/180

  maks. waga detalu w kłach 18 ton

 • Tokarka Poręba

  Seria TRB

  Tokarki kłowe sterowane numerycznie
  TRB 115/135

  maks. waga detalu w kłach 9 ton

 • miniaturka Poreba TRP

  Seria TRP

  Tokarki kłowe sterowane numerycznie
  TRP 63/72/93/110

  maks. waga detalu w kłach 6 ton

 • TCG 160 x 10 m

  maks. waga detalu w kłach 30 ton
  Na magazynie 1 szt., dostawa: do 3 tygodni

Tokarki ciężkie Poręba do materiałów o dużych rozmiarach

Solidne, wytrzymałe i przystosowane do największych obciążeń ? tokarki ciężkie Poręba to maszyny wielkogabarytowe używane w obróbce metali do toczenia dużych detali. Tokarki te są dedykowane zwłaszcza dla przemysłu stoczniowego, energetycznego, hutniczego oraz producentów maszyn. Tokarki ciężkie Poręba charakteryzują się również bardziej rozbudowanym systemem napędu i wytrzymalszą konstrukcją łożysk.

Poręba tokarki ciężkie do obrabiania elementów od 6 do 80 ton

Kategoria obejmuje obrabiarki CNC, takie jak tokarki ciężkie i superciężkie Poręba, które mogą toczyć elementy do 25 metrów oraz obrabiać detale od 5 do 90 ton. Dzięki temu są stosowane w każdej gałęzi przemysłu, począwszy od energetyki, a skończywszy na branży kosmicznej, motoryzacyjnej i stoczniowej. Poręba tokarki ciężkie to nie tylko nadzwyczaj trwała konstrukcja z hartowanych i żeliwnych elementów, ale i szereg nowoczesnych funkcji i opcji ? wiele z nich ma możliwość nie tylko toczenia, ale i wiercenia i frezowania oraz dodatkowe uchwyty i podtrzymki.

Ciężkie tokarki Poręba ? kilka serii do wyboru

Oferujemy kilka serii ciężkich tokarek Poręba:

 • TCE ? w wersjach 200/250 i o długości toczenia 4 – 25 m nadaje się zwłaszcza do obróbki wielkogabarytowych wałów. Ma możliwości toczenia, wiercenia, frezowania, 4-prowadnicowe łoże i przesuwną kabinę operatora z pulpitem sterowniczym.
 • TCF ? w wersjach 160/200/224/250/275/300, o długości toczenia 3 – 25 m, jest przeznaczona do wielkogabarytowych wałów i detali o dużych średnicach. 3-prowadnicowe łoże i suport wzdłużny przesuwany po dwóch lub trzech prowadnicach gwarantują wygodę pracy.
 • TCM ? w wersjach 130/155/180, ma długość toczenia 3 – 20 m, jest wyposażona w łoże trzyprowadnicowe odlewane z żeliwa o podwyższonych własnościach wytrzymałościowych i nawęglane, hartowane i szlifowane wałki i koła.
 • TRB ? w wersji 115/135, ma długość toczenia 2 – 18 m, sztywne łoże z hartowanymi prowadnicami, suport wzdłużny przesuwany po dwóch prowadnicach i rozbudowaną możliwość stosowania wyposażenia opcjonalnego.
 • TCG ? to konwencjonalna tokarka kłowa, którą cechuje średnia przelotu nad łożem 1600 mm, długość toczenia: 10000 mm.

Tokarki ciężkie Poręba TCE, TCF, TCM, TRB i TCG

Jeśli więc interesują Cię ciężkie tokarki Poręba, koniecznie poznaj naszą ofertę. Chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniej maszyny ? skontaktuj się z nami. Zachęcamy też do poznania kategorii naszych pozostałych urządzeń CNC!

Potrzebujesz pomocy doradcy?

Zadzwoń do nas od poniedziałku do piątku między 8.00 a 16.00 a udzielimy Ci wyczerpującej porady telefonicznej. Poza godzinami pracy naszych doradców proponujemy wysłać nam maila lub kontakt przez formularz kontaktowy.