Sondy

16

Sondy do obrabiarek CNC są powszechnie stosowane do ustawiania detalu lub narzędzia i jego kontroli wymiarowej. Ich dokładność bezpośrednio wpływa na dokładność i powtarzalność wyprodukowanych części. Sondy stanowią wyposażenie opcjonalne dla obrabiarek TBI.

W ofercie posiadamy sondy i związane z nimi oryginalne oprzyrządowania marki Heidenhain i Hexagon.

Sondy Heidenhain – bezprzewodowe sondy najnowszej generacji z systemem antykolizyjnym do szybkiego montażu. Praktycznym rozwiązaniem jest jednoczesna instalacja sondy narzędzia TT 460 i detalu TS 460 z podkładką magnetyczną poprzez wspólny odbiornik SE 660.

Sondy Hexagon- Hexagon Manufacturing Intelligence pomaga wytwórcom we wdrażaniu innowacyjnych technologii. Wiodący specjalista ds. rozwiązań metrologicznych i produkcyjnych, znany producent sond dotykowych dla wydajnych i powtarzalnych pomiarów 3D.

Wybierz model:

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Sondy pomiarowe do obrabiarek CNC

Zależy Ci na jak najdokładniejszej kontroli produkowanych elementów? Wybierz sondy pomiarowe do obrabiarek CNC z naszej oferty ? to zaawansowane narzędzia używane w przemyśle obrabiarkowym. To właśnie dzięki nim szczegółowo wymierzysz różne parametry i skontrolujesz cechy przedmiotów, w efekcie czego znajdziesz na przykład ewentualne odchylenia i błędy.

Sondy pomiarowe są montowane na obrabiarkach CNC, które umożliwiają precyzyjne kontrolowanie różnych cech materiałów i przedmiotów. To właśnie one wskazują dokładną długość, szerokość, wysokość, średnicę, położenie, a także kształty, oczywiście zależnie od typu sondy. W naszej ofercie znajdziesz różne sondy pomiarowe, w tym Hexagon i Heidenhain, więc na pewno wybierzesz najlepsze na miarę własnych potrzeb użytkowych.

Czytaj więcej

Sonda pomiarowa dla dokładnej kontroli

Co wyróżnia sondy z naszego asortymentu? Przede wszystkim gwarantują dokładność i powtarzalność wyprodukowanych części. Każda sonda pomiarowa pozwala osiągnąć zaplanowaną precyzję pomiarów, co jest nadzwyczaj ważne w przemyśle, gdzie nie można pozwolić sobie na błędy i niedociągnięcia.

Dobre sondy pomiarowe umożliwiają sprawną i szybką kontrolę elementów szybki i nie wymagają zdejmowania części z obrabiarki. Co ważne, dzięki oferowanym przez nas narzędziom całkowicie zautomatyzujesz proces pomiarowy, więc oszczędzisz czas i do minimum ograniczysz ryzyko błędów. Tak więc sondy pomiarowe z tej kategorii pozwalają na wykrywanie błędów w obróbce, co zwiększa jakość wyprodukowanych elementów.

Pomiarowe sondy do każdej gałęzi przemysłu

Sondy pomiarowe wiodą prym w przemyśle produkcyjnym, gdzie precyzyjna i dokładność są najważniejsze. Wykorzystasz je na przykład w branży lotniczej i motoryzacyjnej do dokładnego pomiaru podzespołów. Tak więc sondy do pomiaru są wszechstronnie wykorzystywane w obróbce metali, takiej jak toczenie lub frezowanie, ponieważ gwarantują  korektę błędów obróbki.

Sondy pomiarowe Hexagon i Heidenhain

Oferujemy sondy Hexagon i Heidenhain, które należą do najnowszej generacji. Heidenhain to bezprzewodowe elementy z systemem antykolizyjnym do szybkiego montażu ? do wyboru są na przykład ze stożkiem SK40 lub SK50. Natomiast Hexagon oferuje szereg sond dotykowych dla efektywnych i bardzo dokładnych pomiarów 3D. Z łatwością kupisz odpowiednie na miarę swoich potrzeb.

Potrzebujesz pomocy doradcy?

Zadzwoń do nas od poniedziałku do piątku między 8.00 a 16.00 a udzielimy Ci wyczerpującej porady telefonicznej. Poza godzinami pracy naszych doradców proponujemy wysłać nam maila lub kontakt przez formularz kontaktowy.