Tokarki ze skośnym łożem seria TC 300

24

Tokarki CNC ze skośnym łożem serii TC 300

Posuwy w osiach X / Z o prędkości 30m/min ze sterowaniem Fanuc w standardzie.

Główne cechy obrabiarek serii TC 300:

  • Bogaty standard w cenie podstawowej umożliwiający wysokowydajną produkcję seryjną detali.
  • Napęd głowicy servo gwarantujący redukcję czasów ubocznych oraz szybkie pozycjonowanie.
  • Komfortowa obsługa i łatwe odprowadzanie wiórów dzięki pochyleniu łoża, systemowi transportowania detalu oraz zgrzebłowemu transporterowi wiórów w podstawowym wyposażeniu maszyny.
  • Super szybka dzięki posuwom w osiach X/Z o prędkości 30 m/min.
  • Dostępność części zamiennych i prostota serwisowania dzięki uniwersalnym rozwiązaniom technicznym oraz podzespołom renomowanych producentów.

Wybierz model:

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Tokarki ze skośnym łożem seria TC 300

Tokarki to narzędzia o szerokim zastosowaniu, bez których niemożliwa byłaby praca w wielu zakładach wytwórczych. Dzięki ich licznym funkcjonalnościom możliwa jest obróbka materiałów różnego rodzaju, a odpowiedni wybór tokarki gwarantuje wysoką jakość toczonych elementów oraz komfort i łatwość obsługi urządzenia. Zobacz jakie tokarki ze skośnym łożem są dostępne w tej kategorii, a następnie wybierz model najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

Tokarki ze skośnym łożem seria TC ? modele kompaktowe warte uwagi

Seria tokarek TC obejmuje modele różniące się pomiędzy sobą kilkoma ważnymi parametrami, takimi jak przeciwwrzeciono czy napędzane narzędzia. Model podstawowy czyli TC Compact nie ma tych udogodnień, a kolejne modele mają jedną z tych funkcjonalności. Najwyższy model czyli tokarka TC Compact SMC jest wyposażona zarówno w przeciwrzeciono jak i napędzane narzędzia, co znacząco wpływa na komfort pracy i możliwości zastosowania tej maszyny.

Mimo wskazanych wyżej różnic w dostępnych funkcjach konkretnych modeli, tokarki z serii TC mają również wiele cech wspólnych. Do najważniejszych należy łoże skośne 45 stopni, które jest wykonane jako monolityczny odlew żeliwny oraz jednakowa długość i średnica toczenia. Długość toczenia dla każdego z modeli wynosi 300 mm, a średnica 320 mm.

Wśród cech wspólnych tokarek serii TC 300 warto wskazać również szybki posuw o prędkości 30m/min oraz komfortową obsługę. Pochylenie łoża umożliwia łatwe odprowadzanie wiórów, a wygodę obsługi poprawia dodatkowo system transportowania detalu oraz zgrzebłowy transporter wiórów. Wszystkie te funkcjonalności są dostępne w podstawowym wyposażeniu maszyny.

Tokarki ze skośnym łożem ? bogate wyposażenie w standardzie

Jedną z ważnych cech, które odróżniają tokarki marki TBI od innych, jest bogate wyposażenie standardowe. Każda z nich jest wyposażona standardowo w sterowanie Fanuc, co daje szerokie możliwości obróbki oraz wpływa pozytywnie na komfort pracy podczas jej obsługi.

Jak wszystkie obrabiarki TBI, tokarki tej marki są również wykonane z użyciem uniwersalnych rozwiązań technicznych i podzespołów znanych producentów. Wpływa to korzystnie na czas dostępności części zamiennych oraz znacząco skraca czas przestoju maszyny.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi parametrami dostępnych u nas obrabiarek. Jesteśmy przekonani, że to produkty warte uwagi, więc przejrzyj uważnie wszystkie parametry, a następnie wybierz model, który jest najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

Potrzebujesz pomocy doradcy?

Zadzwoń do nas od poniedziałku do piątku między 8.00 a 16.00 a udzielimy Ci wyczerpującej porady telefonicznej. Poza godzinami pracy naszych doradców proponujemy wysłać nam maila lub kontakt przez formularz kontaktowy.