Finansowanie

W TBI dbamy o potencjalnych klientów na etapie poszukiwania źródeł finansowania zakupu!

W trakcie rozmowy ze specjalistą ds. obsługi sprzedaży prosimy o odpowiedź na kilka pytań:

 • jak długo prowadzisz działalność,
 • jakie środki chcesz przeznaczyć na zaliczkę,
 • czy zależy Ci na niskiej racie czy na niskim wykupie.

Odpowiedzi pozwolą nam dopasować ofertę.

Dla firm leasingowych, z którymi współpracujemy jesteśmy autoryzowanym dostawcą, co znacznie skraca czas uzyskania finansowania oraz nie wymaga uzgadniania ponownie warunków płatności. Posiadamy również rozwiązanie w zakresie finansowania dla StartUp’ów.

Zakres usług
finansowych

PKO Leasing

TBI Technology jest autoryzowanym dostawcą w PKO Leasing Sp. z o.o.  Firma finansowa oferuje leasing zarówno w walucie złoty jak i w euro. Maksymalny okres finansowania maszyn wynosi 7 lat. Finansowanie maszyny niezależnie od wysokości jej ceny.

ING Lease

TBI Technology jest autoryzowanym dostawcą w ING Lease Sp. z o.o. Firma finansowa oprócz leasingu w złotówkach oferuje także walucie euro, przy czym klient musi posiadać sprzedaż w tej walucie. Maksymalny okres finansowania maszyn wynosi 6 lat. Finansowanie maszyny niezależnie od wysokości jej ceny.

Forma leasingu umożliwiająca finansowanie zakupów o wartości
do 180 000 zł.

TBI Technology jest autoryzowanym dostawcą w mLeasing Sp. z o.o. Firma finansowa oferuje leasing zarówno w walucie złoty jak i w euro. Maksymalny okres finansowania maszyn wynosi 5 lat, jednakże w indywidualnych wypadkach może on wynosić nawet 7 lat. Finansowanie maszyny niezależnie od wysokości jej ceny.

Zakup maszyn profesjonalnych, takich jak tokarki i obrabiarki najnowszej generacji, które wspomagają produkcję, zwłaszcza wielkoseryjną, pociąga za sobą wysokie koszty. Zwłaszcza na początku działalności gospodarczej trudno sobie na nie pozwolić bez zaciągania kredytu inwestycyjnego, czy chociażby dotacji celowej, np. z Unii Europejskiej.

Jednak wiadomo, że bez odpowiednich narzędzi nie ma możliwości prowadzenia działalności i konkurowania w branży produkcyjnej i obróbczej. Dlatego przychodzimy do naszych klientów z ofertą, która być może pozwoli im na zakup pomimo braku wystarczających środków własnych na jego realizację.

Finansowanie jako sposób wyposażenia firmy

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zakup maszyny może być zbyt dużym wyzwaniem dla naszych potencjalnych klientów. Zapewniamy więc w TBI odpowiednie formy finansowania zakupu. Jeśli jesteś zainteresowany możliwością pokrycia kosztów wybranej z naszej oferty maszyny, zwróć się do nas. Mamy przygotowane dla Ciebie ukierunkowane, zewnętrzne źródła finansowania, w tym leasing.

To zrozumiałe, że możesz mieć pytania i wątpliwości związane z możliwościami zewnętrznego finansowania zakupu tokarek czy obrabiarek oraz niezbędnego wyposażenia do nich. Zapraszamy do naszej firmy, gdzie spotkasz się ze specjalistą, który sprawdzi, jakie są Twoje potrzeby finansowe. Ułatwieniem dla dopasowania oferty do Twoich potrzeb będą odpowiedzi na pytania:

 • jaki jest staż Twojej firmy?
 • ile masz wolnych środków, które chcesz przeznaczyć na zakup — np. na zaliczkę?
 • chcesz płacić niską ratę, czy wolisz tani wykup maszyny w przyszłości?

Odpowiedzi na te i inne pytania, jakie mogą pojawić się jeszcze w czasie rozmowy, pozwolą nam dopasować ofertę do konkretnego klienta. Zależy nam na Twojej satysfakcji i sfinalizowaniu transakcji na korzystnych dla obu stron warunkach.

Sam fakt, że nasza firma TBI Technology jest producentem i dostawcą maszyn i urządzeń, w tym obrabiarek CNC sprawia, że firmy leasingowe mogą szybko nabyć niezbędny przedmiot leasingu i oddać go do użytku klientowi. Znacznie skraca to czas niezbędny dla uzyskania finansowania i nie ma potrzeby uzgadniania warunków płatności ratalnej. Mamy również rozwiązanie w zakresie finansowania dla firm działających w formule startup-ów.

Czym jest leasing?

Z pewnością słyszałeś już o leasingu, ale niewykluczone, że nie do końca rozumiesz, jak działa w praktyce. To zewnętrzny sposób na sfinansowanie zakupu określonych środków trwałych. Najczęściej o leasingu mówi się w kontekście nabywania środków transportu, np. samochodów na firmę, ale nie jest to jedyna możliwość. Równie skutecznie leasinguje się specjalistyczne maszyny i urządzenia.

Umowa leasingowa jest umową cywilnoprawną, w ramach której leasingodawca, inaczej finansujący, oddaje do użytkowania daną rzecz – przedmiot leasingu. Może nim być tokarka, obrabiarka i innego rodzaju urządzenia, które są środkami trwałymi. Z drugiej strony w umowie leasingowej leasingobiorca, inaczej korzystający, zobowiązuje się do korzystania z niej zgodnie z przeznaczeniem, przez oznaczony czas, w zamian za uiszczenie opłaty wstępnej – czynszu inicjalnego oraz opłat miesięcznych – rat leasingowych. Zanim dojdzie do wyleasingowania maszyny dla leasingobiorcy, leasingodawca musi ją nabyć. Z uwagi na fakt, że dostarczamy ją bezpośrednio do firm leasingowych, z którymi współpracujemy, cały proces odbywa się w maksymalnie skróconym czasie. Dowiedz się więcej o leasingu maszyn.

W zakresie usług leasingowych mamy:
 • LeaseLink – forma leasingu umożliwiająca finansowanie zakupów o wartości do 50 000 zł.
 • ING Lease – oferta leasingu od przedstawiciela TBI.
 • Lease NOW – forma leasingu umożliwiająca finansowanie zakupów o wartości do 180 000 zł.
 • mLeasing – oferta leasingu od przedstawiciela TBI.

  Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

  Nasz zespół odpowiada szybko na wszystkie pytania. Sprawdź!