Pięcio-osiowe/stronne centra obróbkowe U5

5 osiowe centra obróbkowe

Przejazdy w osiach X/Y/Z 620/520/460 mm – stół 2-osiowy (uchylno-obrotowy)

Główne cechy obrabiarek 5-osiowych:

  • korpus obrabiarki wykonany z żeliwa
  • liniowe prowadnice toczne we wszystkich osiach
  • stabilizacja temperaturowa wrzeciona
  • centralny układ smarowania
  • wysokiej klasy śruby kulowo-toczne obustronnie łożyskowane
  • enkodery absolutne w osiach B/C
  • waga obrabianego detalu do 500 kg
  • wysokie moce napędów i momentów obrotowych do wysokowydajnej obróbki
  • szybki dwuramienny zmieniacz narzędzia – servo napęd
  • pełna osłona przestrzeni roboczej

Wybierz model:

Pięcio-osiowe/stronne centra obróbkowe U5

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Obróbka detali w kilku osiach wymaga zastosowania odpowiedniego sprzętu, który znacznie przyspieszy wykonywane prace. TBI proponuje 5-osiowe centra obróbkowe, dzięki którym możliwa jest obróbka aż w 5 osiach. Zobacz, jakie są najważniejsze cechy oferowanych frezarek i wybierz model najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

Centrum obróbkowe 5-osiowe TBI – najważniejsze cechy

Najważniejszą cechą centrum obróbkowego U5 jest możliwość obróbki detali w 5 osiach jednocześnie. Funkcjonalność ta sprawia, że frezarki tej można używać do wymagającej obróbki, a jednoczesne obrabianie detalu w 5 osiach znacząco podnosi szybkość wykonywania prac i przekłada się na świetny efekt końcowy. Każda z frezarek 5-osiowych ma stół uchylno-obrotowy.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że z pomocą tych frezarek można wykonywać nie tylko obróbkę niewielkich elementów, ale również materiałów o większych gabarytach, gdyż maksymalna waga obrabianego materiału wynosi 4 tony.

Każda frezarka 5-osiowa jest wyposażona w magazyn narzędzi, który umożliwia bardzo szybką ich wymianę. Wielkość magazynu zależy od konkretnego modelu, a niektóre dają możliwość wyboru jednego z dostępnych wariantów.

Centra obróbkowe 5-osiowe – bogate wyposażenie w standardzie

Centra obróbkowe serii U5, podobnie jak inne produkty TBI, wyróżniają się bogatym wyposażeniem standardowym. Dzięki temu możliwa jest obróbka wysokiej jakości i precyzji we wszystkich płaszczyznach, co przekłada się bezpośrednio na jakość wykonywanych elementów. Każde centrum obróbkowe U5 jest wyposażone we wrzeciono direct-drive ze stabilizacją temperaturową, co gwarantuje idealne wykończenie powierzchni.

Centrum obróbkowe U5 zapewnia nie tylko wysoką jakość pracy, ale również komfort podczas jej wykonywania. Dolny system spłukiwania wiórów, zintegrowany transporter wiórów oraz system przedmuchu wrzeciona będące w podstawowym wyposażeniu maszyny bardzo podnoszą komfort użytkowania maszyny.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą frezarek 5-osiowych dostępnych w TBI. Wszystkie zostały zaprojektowane w taki sposób, by ułatwić i usprawnić obróbkę frezarską w 5 osiach. Warto je wybrać również ze względu na bogate wyposażenie dodatkowe oraz łatwy dostęp do części zamiennych, dzięki któremu w razie awarii czas przestoju maszyny jest ograniczony do minimum. Przejrzyj dostępne modele, sprawdź ich parametry techniczne, a następnie zamów centrum obróbcze 5-osiowe, które jest najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Potrzebujesz pomocy doradcy?

Zadzwoń do nas od poniedziałku do piątku między 8.00 a 16.00 a udzielimy Ci wyczerpującej porady telefonicznej. Poza godzinami pracy naszych doradców proponujemy wysłać nam maila lub kontakt przez formularz kontaktowy.

Ta witryna jest zarejestrowana na wpml.org jako witryna w budowie.