Pięcio-osiowe/stronne centra obróbkowe U5

16

5-osiowe centra obróbkowe

Przejazdy w osiach X/Y/Z 620/520/460 mm – stół 2-osiowy (uchylno-obrotowy)

Główne cechy obrabiarek serii U5:

 • Bogaty standard wyposażenia dedykowany do obróbki skomplikowanych kształtów.
 • Precyzyjna i wysokiej jakości obróbka poprzez zastosowanie liniałów pomiarowych (we wszystkich osiach lub B/C – zal. od modelu) oraz stabilizacji temperaturowej wrzeciona.
 • Idealne wykończenie powierzchni gwarantuje wrzeciono direct-drive o prędkości 12000 obr/min oraz obróbka w jednym zamocowaniu.
 • Komfortowa obsługa uzyskana przez zastosowanie dolnego systemu spłukiwania wiórów, zintegrowanego transportera wiórów, systemu przedmuchu wrzeciona oraz kółka ręcznego w podstawowym wyposażeniu maszyny.
 • Dostępność części zamiennych i prostota serwisowania dzięki uniwersalnym rozwiązaniom oraz komponentom renomowanych producentów.

Wybierz model:

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • TBI U5 Basic

  Śr. stołu obrotowego: 650 mm, sterowanie: Siemens 828D

 • TBI U5 Comfort

  Śr. stołu obrotowego: 650 mm, sterowanie: Heindehain TNC 620

 • Centru obróbkowe stali

  TBI U5 Premium

  Śr. stołu obrotowego: 650 mm, sterowanie: Heindehain TNC 640

 • Promocja! Frezarki CNC TBI U5-320 (GTX) - TBITECH.PL

  TBI U5-320 (GTX)

  Śr. stołu obrotowego: 320 mm, sterowanie: Siemens 828D
  Na magazynie: 1 szt. dostawa do 2 tygodni

 • Original price was: 860,000,00zł.Current price is: 550,000,00zł.

Obróbka detali w kilku osiach wymaga zastosowania odpowiedniego sprzętu, który znacznie przyspieszy wykonywane prace. TBI proponuje 5-osiowe centra obróbkowe, dzięki którym możliwa jest obróbka aż w 5 osiach. Zobacz, jakie są najważniejsze cechy oferowanych frezarek i wybierz model najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

Centrum obróbkowe 5-osiowe TBI – najważniejsze cechy

Najważniejszą cechą centrum obróbkowego U5 jest możliwość obróbki detali w 5 osiach jednocześnie. Funkcjonalność ta sprawia, że frezarki tej można używać do wymagającej obróbki, a jednoczesne obrabianie detalu w 5 osiach znacząco podnosi szybkość wykonywania prac i przekłada się na świetny efekt końcowy. Każda z frezarek 5-osiowych ma stół uchylno-obrotowy.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że z pomocą tych frezarek można wykonywać nie tylko obróbkę niewielkich elementów, ale również materiałów o większych gabarytach, gdyż maksymalna waga obrabianego materiału wynosi 4 tony.

Każda frezarka 5-osiowa jest wyposażona w magazyn narzędzi, który umożliwia bardzo szybką ich wymianę. Wielkość magazynu zależy od konkretnego modelu, a niektóre dają możliwość wyboru jednego z dostępnych wariantów.

Centra obróbkowe 5-osiowe – bogate wyposażenie w standardzie

Centra obróbkowe serii U5, podobnie jak inne produkty TBI, wyróżniają się bogatym wyposażeniem standardowym. Dzięki temu możliwa jest obróbka wysokiej jakości i precyzji we wszystkich płaszczyznach, co przekłada się bezpośrednio na jakość wykonywanych elementów. Każde centrum obróbkowe U5 jest wyposażone we wrzeciono direct-drive ze stabilizacją temperaturową, co gwarantuje idealne wykończenie powierzchni.

Centrum obróbkowe U5 zapewnia nie tylko wysoką jakość pracy, ale również komfort podczas jej wykonywania. Dolny system spłukiwania wiórów, zintegrowany transporter wiórów oraz system przedmuchu wrzeciona będące w podstawowym wyposażeniu maszyny bardzo podnoszą komfort użytkowania maszyny.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą frezarek 5-osiowych dostępnych w TBI. Wszystkie zostały zaprojektowane w taki sposób, by ułatwić i usprawnić obróbkę frezarską w 5 osiach. Warto je wybrać również ze względu na bogate wyposażenie dodatkowe oraz łatwy dostęp do części zamiennych, dzięki któremu w razie awarii czas przestoju maszyny jest ograniczony do minimum. Przejrzyj dostępne modele, sprawdź ich parametry techniczne, a następnie zamów centrum obróbcze 5-osiowe, które jest najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Potrzebujesz pomocy doradcy?

Zadzwoń do nas od poniedziałku do piątku między 8.00 a 16.00 a udzielimy Ci wyczerpującej porady telefonicznej. Poza godzinami pracy naszych doradców proponujemy wysłać nam maila lub kontakt przez formularz kontaktowy.