Obrabiarki do głębokiego wiercenia ERMAFA AUERBACH

Seria AX

Obrabiarki firmy AUERBACH dedykowane są do obróbki detali wielkogabarytowych w pięciu osiach. Koncepcja modułowej budowy maszyny pozwala dowolnie zestawić łoża kolumny i stołu. W pionowej osi zastosowane są dwie śruby kulowo-toczne do przesuwu wrzeciennika, co dodatkowo zwiększa sztywność układu. Urządzenia oferowane są z głowicami do ciężkiej obróbki oraz szybkoobrotowej obróbki wykańczającej. Istnieje możliwość hybrydowej konfiguracji obrabiarki polegającej na połączeniu operacji frezarskich z głębokim wierceniem.

Seria TLF

Obrabiarki AUERBACH wyznaczają nowe kierunki w zakresie głębokiego wiercenia. Zastosowane rozwiązania pozwalają na wykonanie otworów w detalach o dowolnym kształcie w zakresie od 3 do 65 mm oraz na głębokości 2100 mm.
Istnieje możliwość wyposażenia obrabiarki w uchylne ramię co pozwala na wykonanie otworów pod kątem z jednego zamocowania z czterech stron.

Wybierz model:

Obrabiarki do głębokiego wiercenia ERMAFA AUERBACH

Wyświetlanie jednego wyniku

Potrzebujesz pomocy doradcy?

Zadzwoń do nas od poniedziałku do piątku między 8.00 a 16.00 a udzielimy Ci wyczerpującej porady telefonicznej. Poza godzinami pracy naszych doradców proponujemy wysłać nam maila lub kontakt przez formularz kontaktowy.

Ta witryna jest zarejestrowana na wpml.org jako witryna w budowie.