Oprogramowanie ZW3D CAD/CAM – 3xMachining

ZW3D CAD/CAM

To kompleksowe rozwiązanie, które towarzyszy podczas całego procesu rozwoju produktu. Jest szybkim i skutecznym sposobem na modelowanie bryłowo-powierzchniowe, podział formy dla elementów nie będących modelami bryłowymi oraz inteligentne taktyki obróbki CNC od 2 do 5 osi NC. Możliwości, jakie niesie ze sobą program, to ogromne korzyści dla użytkowników, np. obniżenie kosztów, zoptymalizowanie przepływu projektów, czy większą wydajność produkcyjną.

 

 

 

ZW3D CAM/CAD to produkt, który znacznie usprawni pracę

  • Do tej pory przy procesie projektowania trzeba było używać osobno oprogramowania CAD i niezależnego systemu CAM. Zintegrowany system rozwiązuje ten problem, ponieważ zarządzanie danymi 3D i przechodzenie pomiędzy środowiskami jest płynne i odbywa się w ramach tego samego systemu (pełna asocjatywność między częściami, złożeniami, dokumentacją 2D i obróbkami CAM).
  • Technologia hybrydowego modelowania bryłowo-powierzchniowego umożliwia rozbicie granicy między cechami bryłowymi i powierzchniowymi. To zwiększa swobodę projektów 3D i zapewnia projektantom większą kreatywność i możliwości.
  • Dzięki technologii inteligentnego frezowania QuickMill™, ścieżki narzędzia dla obróbki zgrubnej są generowane dla stałego obciążenia narzędzia. Program automatycznie dostosowuje prędkość posuwu za pomocą zaawansowanej kontroli posuwów, aby wydłużyć żywotność narzędzi, obniżyć koszty i podnieść wydajność obróbki.
  • ZW3D zapewnia szybkie wdrożenie oprogramowania i krótki proces uczenia się dzięki stylizowaniu się na MS Office, przejrzystemu i intuicyjnemu interfejsowi użytkownika oraz samouczkom 3D.
ZW3D

UWAGA!

TYLKO TERAZ oprogramowanie ZW3D 2021 3x Machining w promocyjnej cenie 12 000 zł netto!
Postprocesor do maszyny TBI w cenie.
 

 

Jesteś zainteresowany nowoczesnym systemem CAD/CAM?
A może chcesz skorzystać z 30-dniowego okresu próbnego?

 

    Chcę poznać szczegóły promocji ZW3D