Oprogramowanie ZW3D CAD/CAM

ZW3D CAD/CAM

To kompleksowe rozwiązanie, które towarzyszy podczas całego procesu rozwoju produktu. Jest szybkim i skutecznym sposobem na modelowanie bryłowo-powierzchniowe, podział formy dla elementów nie będących modelami bryłowymi oraz inteligentne taktyki obróbki CNC od 2 do 5 osi NC. Możliwości, jakie niesie ze sobą program, to ogromne korzyści dla użytkowników, np. obniżenie kosztów, zoptymalizowanie przepływu projektów, czy większą wydajność produkcyjną.

 

 

 

ZW3D CAM/CAD to produkt, który znacznie usprawni pracę

  • Do tej pory przy procesie projektowania trzeba było używać osobno oprogramowania CAD i niezależnego systemu CAM. Zintegrowany system rozwiązuje ten problem, ponieważ zarządzanie danymi 3D i przechodzenie pomiędzy środowiskami jest płynne i odbywa się w ramach tego samego systemu (pełna asocjatywność między częściami, złożeniami, dokumentacją 2D i obróbkami CAM).
  • Technologia hybrydowego modelowania bryłowo-powierzchniowego umożliwia rozbicie granicy między cechami bryłowymi i powierzchniowymi. To zwiększa swobodę projektów 3D i zapewnia projektantom większą kreatywność i możliwości.
  • Dzięki technologii inteligentnego frezowania QuickMill™, ścieżki narzędzia dla obróbki zgrubnej są generowane dla stałego obciążenia narzędzia. Program automatycznie dostosowuje prędkość posuwu za pomocą zaawansowanej kontroli posuwów, aby wydłużyć żywotność narzędzi, obniżyć koszty i podnieść wydajność obróbki.
  • ZW3D zapewnia szybkie wdrożenie oprogramowania i krótki proces uczenia się dzięki stylizowaniu się na MS Office, przejrzystemu i intuicyjnemu interfejsowi użytkownika oraz samouczkom 3D.
ZW3D

UWAGA!
Przy zakupie obrabiarki marki TBI

oprogramowanie ZW3D 2023 3x Machining
w promocyjnej cenie!

 

Dlaczego wybrać oprogramowaine ZW3D CAD/CAM?

 

Rozwiązania CAD

Rozwiązania CAD pozwalają m.in. na zarządzanie wieloma obiektami w jednym pliku, wymianą danych, a także zawierają narzędzia do weryfikacji produktu. Istnieje także opcja projektowania form, blach i inżynierii odwrotnej. Dzięki możliwościom jakie oferuje system, proces projektowania produktu przyspiesza się oraz zwiększa się wydajność samego projektowania.

 

Zalety ZW3D CAD

Łatwy w obsłudze

dobrze sprawdza się również w wizualizacjach 3D i parametryzacjach. Interfejs użytkownika jest intuicyjny, a przepływ prac projektowych 3D bardzo przejrzysty. Do dyspozycji są samouczki „Pokaż-i-Powiedz”, dzięki którym czas nauki może się znacznie skrócić.

To dobry translator danych

likwiduje utrudnienia między systemami do modelowania 3D i pozwala w pełni na ponowne wykorzystanie danych. Nie ma przeszkód w wymianie danych CAD między dostawcami i klientami.

To narzędzie projektowe

które można dopasować do indywidualnych potrzeb. Umożliwia to hybrydowe modelowanie bryłowo-powierzchniowe, ponieważ przyspiesza modelowania i daje elastyczność projektowania z dostępem do kreatywnych i spersonalizowanych wzorów produktów.

To wszechstronne narzędzie

można je wykorzystać w różnych działach firmy – dzięki różnym funkcjom CAD, jak np. modelowanie 3D, złożenia, dokumentacja 2D, projektowanie elementów z arkuszy blach, inżynieria odwrotna.

Dobra cena

za oprogramowanie, które kompleksowo obsługuje pliki.

Rozwiązania CAM

Rozwiązania ZW3D CAM kompleksowe podejście do obróbki CNC. Oferuje między innymi 2-5-osiowe frezowanie, toczenie, obróbkę z dużymi prędkościami HSM i strategie wiercenia. Opierają się na unikalnej technologii QuickMillTM, a także posiadają funkcję automatycznej identyfikacji obszarów oraz elastyczny edytor ścieżki narzędzia. Dzięki temu, inżynierowie mogą efektywnie generować ścieżki narzędzia, a to niesie ze sobą wydajność i niezawodność.

 

Zalety ZW3D CAM

Ma wbudowany intuicyjny i konfigurowalny interfejs, a to znacznie ułatwia i optymalizuje pracę.

Niezależnie o poziomu zaawansowania użytkownika, program można opanować w krótkim czasie przy efektywnej krzywej uczenia się.

Pozwala na generowanie poprawnych technologicznie i wiarygodnych ścieżek narzędzia.

Jest to możliwe dzięki takim opcjom jak: dokładne obliczenie minimalnej długości narzędzia, bezpieczna rampa, wykrywanie podcięć i kontrola kolizji pomiędzy narzędziem, oprawką, stołami i uchwytami.

Wbudowany translator potrafi odczytać wszystkie podstawowe formaty plików CAD w branży.

Dodatkowo, wszelkie modyfikacje geometrii modelu w zintegrowanym module CAD 3D mogą być synchronizowane ze zmianami ścieżki narzędzia w module ZW3D CAM.

Daje projektantom wystarczający potencjał, aby radzić sobie z różnymi rodzajami obróbki (w tym 2- 5x frezowanie, obróbki szybkościowe HSM, toczenie, wiercenia itp.).

Jest dostępna także biblioteka postprocesorów, które można modyfikować w graficznym edytorze – pozwala to na wysterowanie każdej maszyny.

Technologia QuickMillTM automatycznie ustala jednolite obciążenia. skrawania i posuwy, zapewniając bardziej efektywną obróbkę.

Operacje wykańczające mogą być wykonane zgodnie z wymaganiami kierunku ruchu narzędzia i kształtu ścieżki, aby uzyskać wysokiej jakości powierzchnie.


Jesteś zainteresowany nowoczesnym systemem CAD/CAM?
A może chcesz skorzystać z 30-dniowego okresu próbnego?

Oferujemy ZW3D do każdej zakupionej maszyny TBI i dajemy -50% rabatu!

    Chcę poznać szczegóły promocji ZW3D