Frezarki bramowe seria SDV-H

16

Frezarki bramowe SDV-H

Przejazdy w osiach X/Y/Z od 1600/1100/760 mm do 6200/3900/1400 mm.

Główne cechy obrabiarek serii SDV-H:

  • Precyzyjna obróbka wielkogabarytowych detali o wadze od 3 do 32 ton z możliwością obróbki pięciostronnej.
  • Sztywna i zwarta konstrukcja maszyny dzięki żeliwnej konstrukcji, 4 prowadnicom w osi Z, hydraulicznemu odciążeniu osi Z.
  • Zwiększona funkcjonalność dzięki opcji zastosowania magazynu do narzędzi pionowych i poziomych oraz magazynu głowic.
  • Komfortowa obsługa dzięki możliwości załadunku i rozładunku z góry, boku oraz przodu obrabiarki.
  • Dostępność części zamiennych dzięki uniwersalnym rozwiązaniom technicznym oraz komponentom renomowanych producentów.

Wybierz model:

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Frezarki bramowe CNC– idealne do obróbki modeli wielkogabarytowych

Frezarki bramowe dostępne w TBI pozwalają na obróbkę modeli wielkogabarytowych o wadze od 3 do 32 ton. Każdy model ma dokładnie opisaną maksymalną wagę detalu, który może być obrabiany, więc przed wyborem warto zapoznać się z jego parametrami technicznymi. Modele różnią się między sobą również długością przesuwu wzdłużnego stołu, od najkrótszego 1600mm do najdłuższego 6200 mm oraz długością przesuwu w pozostałych 2 osiach.

Frezarki bramowe CNC dostępne w tej kategorii mają sztywną konstrukcję, gdyż ich korpus wykonany jest z żeliwa. Dzięki temu możliwa jest precyzyjna i dokładna obróbka detali wielkogabarytowych, co przekłada się na jakość wykonanych elementów.

Frezarki bramowe zostały zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić najwyższą precyzję przy obróbce detali wielkogabarytowych, ale również umożliwić komfortową ich obsługę. Frezarki umożliwiają załadunek i rozładunek z góry, boku oraz przodu obrabiarki, co pozwala wybrać metodę załadunku i rozładunku najlepiej dopasowaną do rodzaju obrabianego detalu.

Frezarki bramowe – wybierz model dla siebie

W TBI dbamy o szeroką ofertę frezarek bramowych i oferujemy różne ich modele, dzięki czemu możesz dopasować je do rodzaju obróbki i wielkości detalu, który ma być obrabiany z ich użyciem. Niektóre modele różnią się od siebie wieloma parametrami, inne tylko niektórymi, więc przed wyborem zapoznaj się dokładnie z listą parametrów technicznych i wybierz taką, która najlepiej będzie pasować do Twoich kryteriów wyboru.

Niezależnie od tego, który model wybierzesz, możesz mieć pewność że frezarki bramowe TBI to modele oparte o uniwersalne rozwiązania techniczne i komponenty znanych producentów. Gwarantuje to szybką i bezproblemową dostępność części zamiennych, co z kolei przekłada się na krótki przestój maszyny, gdy będzie potrzeba wymiany jednej z części.

Zapraszamy do przejrzenia szczegółowej oferty frezarek bramowych. Przejrzyj dostępne modele i wybierz ten, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb.

Potrzebujesz pomocy doradcy?

Zadzwoń do nas od poniedziałku do piątku między 8.00 a 16.00 a udzielimy Ci wyczerpującej porady telefonicznej. Poza godzinami pracy naszych doradców proponujemy wysłać nam maila lub kontakt przez formularz kontaktowy.