Serwis CNC

Działania serwisowe prowadzimy zarówno u klientów jak i w Centrum Serwisowym TBI.

Nasza firma zajmuje się nie tylko sprzedażą obrabiarek i tokarek CNC, ale również ich serwisowaniem. Kompleksowo i profesjonalnie serwisujemy takie maszyny. Współpracujemy z wieloma różnymi przedsiębiorstwami, a klientom możemy zaoferować najwyższą jakość usług serwisowych.
Działania serwisowe u klientów lub w Centrum Serwisowym TBI

Jeśli Twoja maszyna CNC ulegnie usterce czy poważniejszej awarii, niekoniecznie musisz ją demontować z miejsca, w którym jest obecnie wykorzystywana, aby przewieźć ją do centrum serwisowego TBI. Jeśli jest taka konieczność, dojedziemy do klienta. Na miejscu ocenimy skalę usterki i zaproponujemy plan naprawy sprzętu, o ile jest to możliwe. Udzielamy pomocy serwisowej na terenie całego kraju, dlatego nie jesteśmy ograniczeni lokalizacją Centrum Serwisowego TBI. Niezależnie od tego, gdzie mieści się Twój zakład produkcyjny, możemy zapewnić Ci profesjonalną obsługę serwisową.

Fachowa obsługa na wysokim poziomie

Atutem naszego Centrum Serwisowego TBI w zakresie serwisu obrabiarek CNC są serwisanci. Tworzą oni zespół wykwalifikowanych elektromechaników i automatyków. Mają wieloletnie doświadczenie w budowie maszyn i urządzeń. W toku wykonywania swojej pracy wielokrotnie mieli do czynienia z różnymi uszkodzeniami obrabiarek CNC. Już przy zgłaszaniu awarii przez klienta mogą wstępnie zdiagnozować zaistniały problem. Ich fachowość nie budzi żadnych zastrzeżeń, co potwierdzają nasi zadowoleni z serwisu klienci.

Szybka reakcja na zgłoszone problemy

Wiemy, jak bardzo nasi klienci cenią sobie szybkość reakcji przy zgłaszanym do serwisu problemie z obrabiarkami CNC. Dlatego zapewniamy, że reagujemy na zgłoszenie serwisowe w ciągu 24 godzin, jeśli spływa ono do nas w dzień roboczy. W niedzielę i święta czas reakcji może się nieco wydłużyć, ale dbamy o to, by każdy z naszych klientów otrzymał ukierunkowaną, pożądaną pomoc fachowca w możliwie jak najkrótszym czasie.

Im szybciej naprawimy obrabiarkę CNC, z którą klient ma problem, tym szybciej będzie on mógł wznowić produkcję. Każdy przestój kosztuje, i to niemało, dlatego szybkość realizacji prac serwisowych jest systematycznie zwiększana.

Przedmiot serwisu CNC

Serwisujemy obrabiarki konwencjonalne i CNC znanych w skali światowej producentów. Dlatego istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że wykorzystywana przez Ciebie obrabiarka również będzie mogła być przez naszych pracowników skutecznie serwisowana. Zgłoś się do nas, a ocenimy podczas rozmowy, czy możemy podjąć się naprawy Twojej maszyny.

Jakie usługi świadczymy?

W serwisie obrabiarek CNC wykonujemy różne działania, które mogą charakteryzować się odmiennym stopniem zaawansowania. Niezależnie od tego, jakiej naprawy się podejmujemy, niezmiennie dajemy gwarancję na przeprowadzone działania na kolejne 6 miesięcy.

Nasz serwis CNC podejmuje się takich działań jak:

  • serwis obrabiarek CNC i konwencjonalnych — w ramach obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej;
  • dokonanie pierwszego uruchomienia lub relokacji obrabiarek CNC;
  • prace remontowe przy wymagających tego obrabiarkach — polegać mogą na regeneracji podstawowych części maszyn, ich wymianie i instalacji nowych elementów, a także remoncie wrzecion;
  • prace modernizacyjne — skierowane na unowocześnienie obrabiarek poprzez wymianę części mechanicznych, układów elektrycznych i hydraulicznych oraz instalację układów sterowania;
  • konserwacja maszyn CNC;
  • kompleksowe przeglądy diagnostyczne obrabiarek;
  • testy Ballbar oraz pomiary dokonywane przy użyciu interferometru;
  • szkolenia operatorów CNC (Fanuc, Heidenhain, Siemens, Fagor, Mitsubishi).

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy z uruchomieniem lub relokacją obrabiarek CNC, doszło do awarii, czy też chcesz wyremontować wysłużoną maszynę, możesz zgłosić się do naszego Centrum Serwisowego TBI, a udzielimy Ci niezbędnej pomocy.

Zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać nasze usługi serwisowe? Szybkość reakcji i skuteczność w powiązaniu z konkurencyjną ceną naszego serwisu czynią z nas bardzo atrakcyjnego partnera biznesowego.

 

Dlaczego warto wybrać nasze usługi serwisowe?

Szybkość reakcji i skuteczność w powiązaniu z konkurencyjną ceną naszego serwisu,
czynią z nas bardzo atrakcyjnego partnera biznesowego.