Spotkajmy się na TOOLEX 2022!

Największy event w branży obrabiarek i narzędzi CNC został przeniesiony do samego serca aglomeracji śląskiej – Katowic. Już 4-6 października 2022 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się 14-edycja Targów TOOLEX.

Powrót na TOOLEX

Ostatni raz na Międzynarodowych Targach Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX zespół TBI był w 2019 roku, więc niezmiernie się cieszymy, że znów będziemy mogli zaprezentować naszą firmę w naszej śląskiej lokalizacji. Tym bardziej, że mamy do zaprezentowania wiele ciekawych produktów i rozwiązań!

Co przygotowaliśmy w tym roku?

Dodatkowo – jak w poprzednich edycjach, można się spodziewać specjalnych ofert cenowych na obrabiarki targowe i  dostępne od ręki, atrakcyjnych pakietów narzędzi TBI Tools i wiele więcej.

Promocja TBI VC 1270 + ZW3D x3MACHINING

Przypominamy, że nadal obowiązuje promocja TBI VC 1270 + ZW3D x3Machining. Jest ona ułatwieniem dla klientów, którzy dostają atrakcyjne zlecenie i potrzebują gotowego rozwiązania na już: maszyny CNC i oprogramowania do zaplanowania obróbki. ZW3D to intuicyjne oprogramowanie, projektowanie ścieżki obróbczej odbywa się niezależnie i nie blokuje maszyny (jak to bywa podczas pisania programów „z ręki”). Warto wdrożyć je do swojej firmy, by w pełni wykorzystać moce produkcyjne maszyny, a przy tym nie być uzależnionym od podzlecania innym firmom.

I odwiedź nas na naszym stoisku nr 46, a opowiemy Ci o naszej promocji TBI VC 1270 + ZW3D x3Machining osobiście i przy okazji odpowiemy na nurtujące pytania.

Targi Toolex Katowice - zaproszenie

Organizatorzy: Targi zapowiadają się obiecująco

– Udział najważniejszych graczy rynku, możliwość uczestnictwa w wartościowych spotkaniach merytorycznych oraz zwiedzający, poszukujący nowych opcji zakupowych, to od lat najważniejsze czynniki wpływające na sukces oraz nieustający rozwój targów TOOLEX – mówi Agnieszka Miklas, dyrektor działu expo Grupy PTWP, organizatora targów TOOLEX. – Obecność specjalistów oraz wysoki wskaźnik zamówień realizowanych w wyniku spotkań na targach sprawia, że marka TOOLEX jest rozpoznawalna i ceniona nie tylko w Polsce, lecz również na rynkach zagranicznych – dodaje

– Przejmując najważniejsze wydarzenie dla branży obróbki metali, pragnęliśmy zachować jego potencjał. Status imprezy potwierdza liczne grono stałych uczestników. Naszym założeniem oraz ambicją jest utrzymanie prestiżu i efektywności targów oraz wykorzystanie możliwości rozwoju imprezy, jaką stwarza nowa lokalizacja, z uwzględnieniem postpandemicznej rzeczywistości. Oczywiście stacjonarna formuła odbędzie się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa – mówi Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP.

Ważne informacje

Lokalizacja:

Międzynarodowe Centrum Kongresowe

Plac Sławika i Antalla 1

40-163 Katowice

Godziny otwarcia ekspozycji:

04.10.2022: 9:00 – 17:00
05.10.2022: 9:00 – 17:00
06.10.2022: 9:00 – 15:00

Bezpłatne zaproszenie na TOOLEX 2022

Pobierz poniższe zaproszenie, zarejestruj się online na www.toolex.pl, wpisz unikalny kod vouchera podczas procesu rejestracji w wyznaczone pola formularza i skorzystaj z darmowego wejścia na targi TOOLEX!

Obrabiarki dostępne od ręki

Sprawdź maszyny z krótkim czasem dostawy