Do zobaczenia na targach STOM-TOOL 2024

Tradycyjnie przemysłowy cykl spod znaku STOM wraz z wydarzeniami towarzyszącymi odbędzie się wiosną. I także w tym roku potrwa aż cztery dni.

XVII Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL odbędą się w dniach 19-22 marca 2024. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr C-25.

Zarezerwuj termin już dziś!

Aby skorzystać z bezpłatnego udziału w wydarzeniu, wystarczy zarejestrować się na stronie organizatora przed przybyciem na targi – LINK.

Przemysłowa Wiosna 2024 – od organizatorów

W 2023 roku Targi STOM przeszły do historii jako wyjątkowy sukces, zgromadzając niemal 600 wystawców i 19 tysięcy zwiedzających. Zespół Przemysłowej Wiosny już intensywnie pracuje nad udoskonaleniem edycji 2024!

Podczas ubiegłorocznych targów STOM, zapełnione po brzegi hale kieleckiego ośrodka, imponujące liczby i rozmowy biznesowe potwierdziły ich rewelacyjny charakter. Wielu uczestników zauważyło, że Targi Kielce nigdy wcześniej nie gościły tak dużej liczby pracujących maszyn.

Przemysłowy cykl kieleckiego ośrodka kierowany jest do przedstawicieli praktycznie każdej branży, w której pojawiają się maszyny, narzędzia, pomiary, lasery, prototypowanie i wiele innych. Goście Targów STOM mogą spodziewać się nie tylko biznesowych rozmów, ale także dynamicznych prezentacji w Salonie Technologii Obróbki Metali. Prezentacje nowoczesnych maszyn CNC, obrabiarek, frezarek, a także pokazy cięcia metali, laserów, technologii laserowych, spawalnicze, robotów przemysłowych i drukarek 3D będą stanowiły jedynie wierzchołek góry lodowej. Spotkania merytoryczne dodadzą wyjątkowej dynamiki.

Już teraz zarezerwujcie sobie czas od 19 do 22 marca 2024 roku. STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM-LASER, STOM-ROBOTICS, STOM-FIX, COTROL-STOM, KIELCE FLUID-POWER, EXPO-SURFACE, SPAWALNICTWO, DNI DRUKU 3D, TARGI TEiA oraz WIRTOPROCESY czekają na Was!

A co TBI przygotowało w tym roku?

Na naszym stanowisku nr 25 mieszczącym się tradycyjnie w hali C będą czekać na Państwa Inżynierowie Sprzedaży TBI oraz TBI Tools – do Waszej dyspozycji, postarają się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące kwestie w zakresie maszyn i narzędzi. A także:

 • Obróbka stali nierdzewnej na naszym Pionowym Centrum Obróbczym TBI VC 1270 Smart Mill New Line ze sterowaniem Siemens 828D.
 • NOWOŚĆ w katalogu TBI – najmniejsze Pionowe Centrum Obróbkowe TBI VC 850 HH New Line ze sterowaniem Heidenhain TNC 620.
 • Konkurencyjne oferty cenowe, a także dodatkowy pakiet korzyści do frezarek serii VC o wartości aż 55 000 PLN!
 • Automat wydający, który usprawni proces zarządzania gospodarką narzędziową w Twojej firmie.
 • Skanowanie 3D urządzeniami Artec Leo oraz Micro II przeprowadzane przez naszego partnera 3D MASTER.
 • U naszego doradcy od narzędzi TBI Tools odbierzesz plakat z zalecanymi średnicami otworów pod gwint, a na pełnoletnich odwiedzających nasze stoisko czekać będzie poczęstunek raciborskim trunkiem.

Ponadto podczas tegorocznej edycji targów na naszym stoisko spotkacie naszych partnerów, którzy szerzej przedstawią poniższe marki i produkty:

baner TBI targi partnerzy

Ważne informacje

Godziny otwarcia targów dla zwiedzających:
wtorek, 19.03.2024: 9.00 – 17.00
środa, 20.03.2024: 9.00 – 17.00
czwartek, 21.03.2024: 9.00 – 17.00
piątek, 22.03.2024: 9.00 – 15.00

Adres targów:
Targi Kielce
ul. Zakładowa 1
25-672 Kielce

Zaproszenie na STOM-TOOL 2024

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się online przed przyjazdem na targi STOM-TOOL na www.targikielce.pl/przemyslowa-wiosna!
UWAGA – na jeden adres e-mail można dokonać rejestracji tylko jednej osoby, ponieważ adres mailowy jest przypisany do jednego zwiedzającego i na kolejną osobę nie można już go użyć.

Odbierz prezent na stoisku TBI

Wypełnij poniższy formularz i umów się z naszym doradcą od narzędzi TBI Tools, a na stoisku targowym będzie na Ciebie czekać tabela z zalecanymi średnicami otworów pod gwint.


  Chcę otrzymać plakat z zalecanymi średnicami pod gwint


  Na targach STOM-TOOL będę w dniu:  Obrabiarki dostępne od ręki

  Sprawdź maszyny z krótkim czasem dostawy