Spotkaj się z nami na Przemysłowej Wiośnie w Kielcach!

Tradycyjnie przemysłowy cykl spod znaku STOM wraz z wydarzeniami towarzyszącymi odbędzie się wiosną. Wyjątkowo, na prośbę wystawców potrwa nie trzy, ale cztery dni.

XVI Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL odbędą się w dniach 28-31 marca 2023. Już teraz serdecznie zapraszamy na nasze stanowisko nr C-25.

Zarezerwuj termin!
Pobierz zaproszenie uprawniające do bezpłatnego udziału w wydarzeniu – wystarczy przed przyjazdem na targi zarejestrować się na stronie organizatora – LINK.

Przemysłowa Wiosna 2023 – od organizatorów

Przemysłowa Wiosna 2022 zgromadziła 250 pracujących maszyn, wypełniając wszystkie 7 hal kieleckiego ośrodka, na których obecnych było 500 wystawców. Wydarzenie odwiedziło ponad 10 000 profesjonalistów. Nic więc dziwnego, że wystawcy byli bardzo zadowoleni z przeprowadzonych rozmów biznesowych, a zainteresowanie kolejnymi profesjonalnymi spotkaniami face-to-face wciąż rośnie. Kolejna okazja do takiego spotkania odbędzie się w Targach Kielce od 28 do 31 marca.

Do kogo adresowany jest przemysłowy cykl kieleckiego ośrodka? Śmiało można powiedzieć, że do przedstawicieli niemal każdej branży, w której pojawiają się maszyny, narzędzia, pomiary, lasery, prototypowanie i wiele więcej.

Czego jeszcze oprócz spotkań biznesowych mogą spodziewać się odwiedzający targi STOM?  Salon Technologii Obróbki Metali znana jest z dynamicznych ekspozycji. Nie inaczej będzie  w tym roku. Pokazy nowoczesnych maszyn CNC, obrabiarek i frezarek, pokazy urządzeń do formowania i obróbki blach, pokazy cięcia metalu, laserów i technologii laserowej, pokazy robotów spawalniczych i przemysłowych, pokazy drukarek 3D – to tylko niektóre przykłady tego, co odbywa w halach kieleckiego ośrodka. Niezwykłemu rozmachowi nadadzą sesje merytoryczne.

Warto też dodać, że Cykl Przemysłowa Wiosna, oprócz targów STOM-TOOL obejmuje także: STOM-BLECH&CUTTING, STOM-LASER, STOM-ROBOTICS, STOM-FIX, COTROL-STOM, KIELCE FLUID-POWER, EXPO-SURFACE, SPAWALNICTWO, DNI DRUKU 3D, TARGI TEiA oraz WIRTOPROCESY.

A co TBI przygotowało w tym roku?

Na naszym stanowisku nr 25 mieszczącym się tradycyjnie w hali C będą czekać na Państwa Inżynierowie Sprzedaży TBI oraz TBI Tools – do Waszej dyspozycji, postarają się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące kwestie w zakresie maszyn i narzędzi. A także:

 

Ponadto podczas tegorocznej edycji targów na naszym stoisko spotkacie naszych partnerów:

Odbierz prezent na stoisku TBI

Wypełnij poniższy  formularz kontaktowy i umów się z naszym doradcą od narzędzi TBI Tools, a na stoisku targowym będzie na Ciebie czekać tabela z zalecanymi średnicami otworów pod gwint.


  Chcę otrzymać plakat z zalecanymi średnicami pod gwint


  Na targach STOM-TOOL będę w dniu:  Ważne informacje

  Godziny otwarcia targów dla zwiedzających:
  wtorek, 28.03.2023: 9.00 – 17.00
  środa, 29.03.2023: 9.00 – 17.00
  czwartek, 30.03.2023: 9.00 – 17.00
  piątek, 31.03.2023: 9.00 – 15.00

  Adres targów:
  Targi Kielce
  ul. Zakładowa 1
  25-672 Kielce

  Bezpłatne zaproszenie na STOM-TOOL 2023

  Pobierz poniższe zaproszenie, zarejestruj się online przed przyjazdem na targi na www.targikielce.pl/przemyslowa-wiosna i skorzystaj z darmowego wejścia na targi STOM-TOOL 2023!

  Obrabiarki dostępne od ręki

  Sprawdź maszyny z krótkim czasem dostawy