Spotkaj się z nami na Przemysłowej Wiośnie w Kielcach!

Przemysłowa Wiosna w Kielcach zbliża się dużymi krokami, a nam wydaje się, jakbyśmy tam byli jeszcze wczoraj – w końcu od naszej ostatniej naszej wizyty na Targach STOM-TOOL nie minęło wiele czasu. Ostatnia edycja była bardzo owocna, więc liczymy, że i tym razem frekwencja dopisze, szczególnie, że sam organizator zapowiada, że będzie się działo.

Świetny wynik poprzedniej edycji STOM-TOOL

Wygląda na to, że Przemysłowa Wiosna powróci już na dawne tory i targi będą się odbywać na wiosnę już na stałe. W poprzedniej (jesiennej jeszcze) uczestniczyło około 10 000 gości z branży. To świetny wynik, który z pewnością nie tylko nam przyniósł satysfakcjonujące rozmowy biznesowe. W tym roku zapowiada się równie duży sukces, a skład wystawiających się — jest naprawdę mocny.

 

Przemysłowa Wiosna 2022

Zatem jak zapowiadają się tegoroczne targi? Na ten moment wiadomo, że w 7 halach wystawowych na 17 tys. m² powierzchni ekspozycyjnej swoje produkty i usługi wystawiać będzie ponad 300 firm. Taki imponujący wynik nie byłby możliwy, gdyby nie zeszłoroczny sukces. Wtedy zgromadziło się ponad 350 firm z 25 krajów świata w sześciu halach targowych na powierzchni ponad 14 tys. m². Nic dziwnego, że takie liczby zachęciły wystawców, aby zaprezentować się w tym roku.

Warto też dodać, że Cykl Przemysłowa Wiosna, oprócz targów STOM-TOOL obejmuje także: STOM-Tool, STOM-Blech&Cutting, STOM-Laser, STOM-Robotics, STOM-FIX, Control-STOM, Kielce Fluid-Power, EXPO-Surface, Spawalnictwo, Dni Druku 3D, TEiA oraz Wirtoprocesy.

Co przygotowaliśmy w tym roku?

Będzie można na żywo zobaczyć nasze maszyny:

Tak jak w zeszłym roku, mamy przygotowane specjalne oferty cenowe na obrabiarki DOSTĘPNE OD RĘKI, a także sporo atrakcyjnych pakietów narzędzi TBI Tools i wiele więcej.

Zapraszamy na nasze stoisko C-39

Targi odbędą się w przyszłym miesiącu, w dniach 5-7 kwietnia. Już teraz serdecznie zapraszamy na nasze stanowisko nr 39 mieszczące się na hali C. Będą tam czekać na Państwa Inżynierowie Sprzedaży TBI oraz TBI Tools – do Waszej dyspozycji, postarają się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące kwestie w zakresie maszyn i narzędzi. Służą także doradztwem i pomocą w wyborze odpowiedniej maszyny CNC.

Ważne informacje:

Lokalizacja:
Targi Kielce S.A.
ul. Zakładowa 1
25-672 Kielce

Godziny otwarcia ekspozycji:
05.04.2022: 9:00 – 17:00
06.04.2022: 9:00 – 17:00
07.04.2022: 9:00 – 15:00

Bezpłatne zaproszenie na targi

Pobierz poniższe zaproszenie, zarejestruj się online na: www.targikielce.pl/przemyslowa-wiosna

 i skorzystaj z darmowego wejścia na targi STOM-TOOL.

Obrabiarki dostępne od ręki

Sprawdź maszyny z krótkim czasem dostawy