Pierwsze uzbrojenie obrabiarki CNC

Jak uruchomić sprawnie produkcję na nowej obrabiarce CNC

Planując inwestycję w obrabiarkę CNC – centrum obróbcze CNC, tokarkę, frezarkę bramową należy również uwzględnić koszt uzbrojenia maszyny do pracy. Pierwsze uzbrojenie obrabiarki CNC to koszt nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych i często jest pomijamy na etapie planowania. Osoba odpowiedzialna za inwestycję w pierwszej kolejności skupia się na budżecie maszyny, jej wyposażeniu. Niestety, kiedy urządzenie jest już zainstalowane okazuje się, że nie jest gotowe do pracy. Brakuje oprawek, imadeł, chłodziwa, olejów – wdrożenie maszyny do pracy wydłuża się,  koszty związane z jej kupnem zostały poniesione. 

Spersonalizowane rozwiązania narzędzi CNC w dostępnych pakietach

W ramach marki TBI posiadamy odrębną markę narzędziową TBI Tools.  Jej oferta jest stworzona dlatego, żeby na etapie zakupu maszyny ułatwić Klientowi proces wdrożenia CNC. Przy zakupie maszyny TBI Technology oferujemy pakiety startowe narzędzi, które gwarantują szybkie uruchomienie produkcji i dobór optymalnej technologii obróbki metalu.  W zależności od wybranego modelu maszyny oraz produkowanego detalu, nasz doradca przedstawi możliwości zastosowania pakietu narzędzi. Rozliczamy go w formie vouchera w cenie urządzenia. Pakiety narzędzi dobierane są przez naszych ekspertów w ramach dystrybuowanych marek (TBI Tools Premium, YG1, Tungaloy, Taegutec, M.T. Marchetti, Mitsubishi, JG Tools, Korloy, Hitachi oraz wielu innych). Klienci korzystający z vouchera maja gwarantowany najwyższy pułap rabatów, który przypisywany jest im automatycznie do przyszłych zakupów.

Wdrożenie detalu do produkcji

Voucher narzędziowy jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku wdrażania nowego detalu, gdy Klient chce zlecić przygotowanie technologii obróbki. W tym przypadku przy zamówieniu pakietu minimalnego wdrożenie technologii obróbki jest przeprowadzane przez nas bez kosztowo.

Na wykorzystanie vouchera Klient ma czas przez 3 miesiące od daty uruchomienia urządzenia a w ramach narzędzi standardowych może dokonywać wymiany.

Warunkiem wymiany jest zwrot w oryginalnym opakowaniu, natomiast asortyment narzędzi specjalnych, specyficznych zamienników lub narzędzi sprowadzanych na życzenie klienta, nie podlega zwrotowi.

Decydując się na narzędzia marki TBI Tools, dajemy możliwość porównania różnych opcji i narzędzi dostępnych na rynku. Pod uwagę bierzemy funkcjonalność, elastyczność oraz integrację z istniejącymi u Klienta rozwiązaniami. Wspólnie analizując Twoje potrzeby, znajdujemy najlepsze rozwiązanie.

Co zyskujesz:

  • szybkie uruchomienie produkcji,
  • koszt wdrożenia detalu rozliczany w racie leasingu za maszynę,
  • najwyższe rabaty na narzędzia skrawające w ramach oferty TBI Tools,
  • możliwość bez kosztowego przygotowania technologii obróbki.

Obrabiarki dostępne od ręki

Sprawdź maszyny z krótkim czasem dostawy