Potrzebujesz narzędzi CNC jeszcze w tym roku?

Sfinansuj je szybko i wygodnie. Jak? Dzięki naszemu nowemu rozwiązaniu, które wprowadziliśmy, by ułatwić pracę naszym klientom. Leasing jako forma finansowania maszyn sprawdza nam się bardzo dobrze. Kierując się pozytywnymi doświadczeniami, uruchomiliśmy tę opcję także w przypadku narzędzi TBI Tools.

Leasing na narzędzia CNC

Pakiet sond lub inne narzędzia pomiarowe? Czwarta oś? A może pełne uzbrojenie maszyny za jednym razem? Teraz można przy zminimalizowanych formalnościach opłacić je przez leasing i to nie wychodząc z firmy/z domu. Jest on obsługiwany przez zewnętrzną firmę i w zależności od preferencji klienta – można samemu założyć sobie konto, bądź zespół naszego działu narzędziowego może pomóc w przeprowadzeniu przez operację kupna wybranych narzędzi.

narzędzia cnc pomiarowe

Forma leasingu najwygodniejsza dla Ciebie

Operator leasingowy LeaseLink oferuje 3 warianty finansowania:

  • Leasing operacyjny,
  • Pożyczka leasingowa,
  • Odroczona płatność.

Wszystkie z nich dedykowane są zarówno spółkom (cywilnym, z ograniczoną odpowiedzialnością), jak i jednoosobowym działalnościom gospodarczym. Kwoty (500 – 50 000 zł netto) różnią się w zależności od wybranej opcji – dlatego można wybrać najdogodniejszy dla siebie wariant. Bezsprzeczną zaletą każdego z tych rozwiązań jest szybkość procedur i formalności ograniczone do minimum. Procedowanie wniosku odbywa się w całości online, a ostateczną decyzję klient poznaje w ok. 15 min.

TBI Tools – sklep pełen narzędzi CNC

Aby skorzystać z leasingu na narzędzia, wystarczy skopiować link z naszego sklepu produktem, którym jesteśmy zainteresowani, dlatego zachęcamy, by to tam sprawdzić nasz asortyment.

Koniec roku to dobry czas, aby zaopatrzyć się w pakiet narzędzi zoptymalizowany pod konkretne potrzeby albo „większe” uzbrojenie maszyny. Warto zwrócić uwagę np. na:

  • Stoły obrotowe – dzięki którym możliwe jest wdrożenie 4 osi obróbki,
  • Sondy pomiarowe – firmy Heidenhain i Hexagon,
  • Zestawy do kalibracji sond,
  • Narzędzia pomiarowe.
sondy pomiarowe Heidenhain

Więcej informacji znajduje się na stronie sklepu TBI Tools.

Obrabiarki dostępne od ręki

Sprawdź maszyny z krótkim czasem dostawy