A gdyby tak połączyć SPORT & CNC?

W ostatnim czasie przekonujemy się, że szkolenie i edukacja są nieodłącznym elementem każdego biznesu. Działalność TBI Technology to od dawna już nie tylko sprzedaż obrabiarek CNC – cały czas inwestujemy w nowe rozwiązania, które pomagają optymalizować produkcję. Nawiązaliśmy także wiele wartościowych współprac z zaufanymi partnerami. Nie sposób o tym wszystkim opowiedzieć na spotkaniu handlowym ani opisanie nawet bardzo szczegółowo na blogu nie zawsze odda istotę zagadnienia. 

Dlatego pomyśleliśmy: a co gdyby połączyć przyjemne z pożytecznym? Zbierzmy grono zainteresowanych osób, pokażmy im, jak możemy im pomóc usprawnić pracę ich przedsiębiorstw i połączmy to z dobrą zabawą!

Co wspólnego ma gra w golfa i praca na maszynach CNC?

Postanowiliśmy wyjść z dusznej i dobrze znanej wszystkim sali konferencyjnej. Oczywiście moglibyśmy zrobić po prostu kolejne “rutynowe” spotkanie, ale nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie spróbowali czegoś nowego! Przy okazji okazało się, że sport i branża CNC mają ze sobą dużo wspólnego:

  • CZAS – w większości dyscyplin sportowych walczymy o cenne sekundy, które decydują o zwycięstwie, a na produkcji zwiększają zyski firmy.
  • PRECYZJA – zarówno w sporcie, jak i w parku maszynowym – każdy milimetr ma znaczenie.
  • PASJA – zmotywowani ludzie są w stanie pokonywać nawet największe przeszkody… a to w końcu Za innowacją stoi człowiek!

Na miejsce pierwszej edycji naszego eventu technologicznego wybraliśmy… pole golfowe! Wcale nie bez powodu, ponieważ po panelach edukacyjnych chcemy wspólnie pouczyć się tego “elitarnego” sportu.

Wzięliśmy pod uwagę osoby które już miały do czynienia z tą grą, jak i osoby, które wezmą kije w dłoń dopiero pierwszy raz. Pod okiem profesjonalnych instruktorów z klubu golfowego Armada będziemy trenować pierwsze i kolejne uderzenia.

22 września 2022, start: 9:00

ARMADA GOLF CLUB, ul. Golfowa 3, 41-907 Bytom

 

 

Pierwsza edycja Eventu Technologicznego “Sport & CNC”

Chcemy co jakiś czas spotykać się z Wami – naszymi odbiorcami i klientami – i pokazywać nasze nowe pomysły. To dobra okazja by na spokojnie sprawdzić różne rozwiązania, urządzenia – wiemy że na co dzień nie ma na to zbyt wiele czasu.

Czego możesz się spodziewać na miejscu?

Na obróbkę CNC patrzymy całościowo, więc tak też zaprojektowaliśmy to wydarzenie. Motyw przewodni to optymalizacja i wszelkie ułatwienia obróbki – aby praca była wydajna i komfortowa. 

  • Pokażemy jak nowoczesne procesy obróbki mogą ulepszyć pracę obrabiarek, ale i całej firmy. 

Tutaj wspomogą nas eksperci z 3D Master, którzy przybliżą działanie dodatku VoluMill do oprogramowania ZW3D CAD/CAM. Ten dodatek to nowe możliwości i strategie obróbki, które pozwolą zaoszczędzić sporo czasu (może skrócić czas cyklu procesu o 70%). Jak zapewnia producent: “Strategia obróbki zgrubnej zapewnia optymalne ścieżki frezowania i maksymalne usuwanie materiału przy zminimalizowanych czasach skrawania. Wbudowana technologia nie wymaga dodatkowej instalacji, co jest bardzo wygodne bez zakłócania pracy.”.

  • Wyjaśnimy do czego i jak wykorzystać narzędzia CNC z nowej linii premium TBI Tools.

Wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem oraz bogaty asortyment, sprawiają, że zespół TBI Tools profesjonalnie dobiera narzędzia do obróbki skrawaniem. TBI Tools zaopatruje klientów w narzędzia skrawające, pomiarowe oraz oprzyrządowanie do frezarek i tokarek. Niedawno do naszej oferty została dodana linia narzędzi Premium – czyli lepsza jakość z wyższej półki cenowej.

  • Dowiemy się jak szybko i sprawnie ustawić narzędzie przed rozpoczęciem procesu obróbki i dlaczego to tak istotne.

Firma Zoller opowie nam o swoim rewolucyjnym preseterze do ustawiania narzędzi. Poznamy wszystkie  tajniki stosowania przyrządów ustawczo-pomiarowych do narzędzi CNC, m.in. modelu smileCompact który jest najbardziej kompaktowym urządzeniem tej marki. To must-have do profesjonalnego i dokładnego pomiaru narzędzi poza obrabiarką. Preseter posiada takie funkcjonalności jak np.: dynamiczny krzyż pomiarowy, pomiaru bicia promieniowego/osiowego, pomiaru zużycia, wyznaczania maksymalnego profilu narzędzia wieloostrzowego.

Jakie urządzenia pokażemy?

Preseter do ustawiania narzędzi marki Zoller.

Pionowe Centrum Obróbcze TBI VC.

Narzędzia CNC z linii TBI Tools Premium.

Skaner 3D Artec Leo – w pełni mobilny skaner ręczny od 3D Master.

Poznaj szczegółową agendę eventu i zarejestruj się już dziś, aby zapewnić sobie miejsce (ilość miejsc ograniczona!).

Obrabiarki dostępne od ręki

Sprawdź maszyny z krótkim czasem dostawy