15 lat firmy ? jubileuszowa promocja

TBI Technology Sp. z o. o. obchodzi 15 jubileusz powstania.  Historia firmy rozpoczęła się od objęcia przedstawicielstwa na rynku polskim niemieckiej marki obrabiarek oraz dystrybucji oprogramowania CAD/CAM.  

Kluczowym dla rozwoju był 2010 rok, kiedy firma podjęła decyzję wprowadzenia obrabiarek pod własną marką TBI oraz konstruując pierwszą prototypową obrabiarkę specjalną. Własna marka zobowiązuje, dlatego zaprojektowaliśmy swoją linię produktów, zleciliśmy ich produkcję u dostawców z Tajwanu, wyznaczyliśmy obowiązujący standard urządzeń oparty na uniwersalnych rozwiązaniach i komponentach światowych producentów, a nasze rozwiązania testujemy w ramach własnego zakładu produkcyjnego. Wzrost kompetencji technicznych umożliwił nam uruchomienie montażu końcowego maszyn ze sterowaniem Heidenhain w Polsce, ze względu na specjalizację w tym rodzaju sterowania.

Jednocześnie firma kontynuowała całościowe podejście do branży obróbki skrawaniem, rozszerzając ofertę o narzędzia skrawające CNC i oprogramowanie oraz koncentrując się na poprawie obsługi serwisowej.

Z perspektywy czasu możemy powiedzieć, że nasz sukces opiera się na podejmowaniu ryzyka i elastycznym działaniu. Firma ucząc się biznesu otwarła jednocześnie drzwi dla swojego produktu do narzędziowni, przemysłu samochodowego, producentów maszyn, broni i zaawansowanych technologii.

Z okazji 15 lat funkcjonowania z sukcesem – dla naszych Klientów przygotowaliśmy ofertę na sztandarową linię naszych produktów – Pionowych Centrów Obróbczych linii VC, VC Smart Mill i MVC z 5 letnią gwarancją na produkt. Oferta obejmuje 15 maszyn z 5 letnim pakietem gwarancyjnym.

I mimo, że w DNA firmy wpisane jest ryzyko – to tym razem tak wyjątkowy wśród producentów maszyn okres gwarancji nim nie jest. Awaryjność naszych urządzeń jest bardzo niska, a powtarzalność i dokładność obróbki używanych przez wiele lat obrabiarek marki TBI jest wysoka. Jest to między innymi powód niskiej utraty ich wartości na przestrzeni lat. Zatem tak dobra inwestycja w jubileuszowej promocji może być jeszcze lepsza.

Barbara Jacińska
Wiceprezes firmy TBI Technology

Obrabiarki dostępne od ręki

Sprawdź maszyny z krótkim czasem dostawy