TBI Technology oficjalną instytucją szkoleniowa

Miło nam poinformować, że wraz z nowym rokiem firma TBI Technology Sp. z o.o. została wpisana do oficjalnego Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym 2.24/00004/2024.

Wpisanie firmy do Rejestru Instytucji Szkoleniowych potwierdza, że spełnia ona określone wymagania i standardy ustanowione przez odpowiednie organy regulacyjne.

SKMBT_C35324012210020

Dla przyszłych osób szkolących się w naszej Akademii CNC, taki wpis może być istotny z kilku powodów:

  • Jakość szkoleń: Rejestracja w instytucji szkoleniowej oznacza, że firma spełnia określone standardy jakościowe w zakresie świadczenia usług szkoleniowych. Przyszli uczestnicy mogą oczekiwać, że firma posiada odpowiednie zasoby, programy szkoleniowe oraz kwalifikowaną kadrę.
  • Zgodność z przepisami: Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych oznacza, że firma jest zgodna z lokalnymi przepisami dotyczącymi prowadzenia szkoleń. To może być ważne dla uczestników, którzy poszukują legalnych i oficjalnych szkoleń.
  • Uznawalność certyfikatów: Szkolenia oferowane przez zarejestrowaną instytucję są wartościowe na rynku pracy. Firmy i pracodawcy mogą bardziej doceniać certyfikaty i dyplomy uzyskane w ramach oficjalnych instytucji szkoleniowych.
  • Bezpieczeństwo uczestników: Wpis do rejestru świadczy także o tym, że firma dba o bezpieczeństwo uczestników szkoleń, przestrzega norm etycznych oraz stosuje się do najlepszych praktyk w dziedzinie szkoleń.
  • Dostęp do finansowania: Dzięki wpisaniu do rejestru przyszli uczestnicy mogą skorzystać z różnych form finansowania lub dotacji oferowanych przez instytucje publiczne.

Obrabiarki dostępne od ręki

Sprawdź maszyny z krótkim czasem dostawy